Skuteczne szkolenia z kompetencji miękkich

Niezwykle skuteczną oraz sprawdzoną metodą rozwoju każdego pracownika oraz zdobywania przez niego nowych kompetencji są szkolenia pracownicze, które obejmują swym zakresem bardzo rozległą tematykę. Powinny w nich brać udział nie tylko osoby rozpoczynające karierę zawodową, lecz także te, które chcą poszerzyć dotychczas posiadaną wiedzę.

zdjęcie - (the_title())


Skuteczne szkolenia z kompetencji miękkich

Niezwykle skuteczną oraz sprawdzoną metodą rozwoju każdego pracownika oraz zdobywania przez niego nowych kompetencji są szkolenia pracownicze, które obejmują swym zakresem bardzo rozległą tematykę. Powinny w nich brać udział nie tylko osoby rozpoczynające karierę zawodową, lecz także te, które chcą poszerzyć dotychczas posiadaną wiedzę.

Obecnie w dużych miastach nie brakuje profesjonalnych firm przeprowadzających nowatorskie szkolenia w różnych dziedzinach. Kraków kursy i szkolenia cieszą się ogromną popularnością wśród handlowców, biznesmenów, księgowych, asystentek, sekretarek i wielu innych osób pracujących na różnorodnych stanowiskach.

Szkolenia pracownicze mogą być realizowane zarówno przez wewnętrzne zasoby danego zakładu pracy jak i przez profesjonalne, zewnętrzne firmy szkoleniowe.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia dla handlowców online:

Wśród wielu rodzajów szkoleń dużą popularnością wśród licznej rzeszy pracowników cieszą szkolenia z kompetencji miękkich, które to mają za zadanie nauczyć każdego pracownika radzenia sobie w trudnych sytuacjach wymagających posiadania określonych umiejętności osobowościowych.

Tego typu szkolenia pracownicze znacznie poszerzają oraz uzupełniają ich wachlarz zachowań, technik, a także umiejętności w określonych obszarach. Przykładem szkoleń miękkich są kursy z umiejętności komunikacji, szkolenia w negocjacjach, szkolenia sprzedażowe oraz szkolenia skierowane do kadry zarządzającej, czyli szkolenia dla menedżerów.

Specyficzną odmianą szkoleń miękkich są szkolenia interpersonalne, które to stawiają przede wszystkim na rozwój umiejętności psychologicznych każdego uczestnika spotkania.

W czasie trwania zajęć szkoleniowych odbywają się różne rodzaje ćwiczeń wzmacniających kompetencje jak również szkolenia z asertywności, szkolenia z autoprezentacji oraz szkolenia skutecznego radzenia sobie ze stresem.

Szkolenia miękkie mogą być realizowane w każdym obszarze, w którym stwierdzone zostaną u braki pracownika, które to nie pozwalają mu na pełną oraz prawidłową realizację zadań wyznaczonych przez szefa.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.