Skuteczne szkolenia z zarządzania stresem

W ostatnich czasach kursy i szkolenia stały się istotnym narzędziem rozwoju pracowników dla większości przedsiębiorstw produkcyjnych oraz firm usługowych. Obecnie głównym wskaźnikiem nowoczesności organizacji jest dbałość o pracownika, której wyrazem jest duża liczba treningów. Dużą popularnością na rynku cieszą się kursy i szkolenia Kraków.

18 stycznia 2019
zdjęcie - Skuteczne szkolenia z zarządzania stresem

Skuteczne szkolenia z zarządzania stresem

W ostatnich czasach kursy i szkolenia stały się istotnym narzędziem rozwoju pracowników dla większości przedsiębiorstw produkcyjnych oraz firm usługowych.

Obecnie głównym wskaźnikiem nowoczesności organizacji jest dbałość o pracownika, której wyrazem jest duża liczba treningów. Dużą popularnością na rynku cieszą się kursy i szkolenia Kraków.

Szkolenia pracowników są istotnym narzędziem realizacji celów przedsiębiorstwa. Dobrze sformułowany cel szkolenia potrafi skutecznie urzeczywistnić jego realizację.

We współczesnych czasach wielu wymagających pracodawców wysoko stawia poprzeczkę swoim pracownikom, dlatego też powinien on zagwarantować każdemu pracownikowi udział w profesjonalnym szkoleniu czy kursie pracowniczym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Dzięki temu każdy pracownik będzie poprawnie wykonywał powierzone przez szefa zadania, co wpłynie bardzo korzystnie na jego motywację do pracy. Z kolei szef osiągając znaczne zyski firmy, będzie zadowolony z posiadania wykwalifikowanych pracowników.

Obecnie profesjonalne szkolenia pracownicze organizowane są w wielu dużych miastach. Dużą popularnością na rynku cieszą się kursy i szkolenia Kraków, prowadzone przez wyspecjalizowaną kadrę trenerską.

Szkolenia pracownicze mogą być organizowane wewnętrznie, jeśli firma posiada wykwalifikowanego trenera wewnętrznego. Ponadto szkolenia mogą być organizowane przez firmy zewnętrznie, w formie otwartej – i wówczas w szkoleniach biorą udział uczestnicy z różnych firm oraz w formie zamkniętej, gdy w szkoleniu bierze udział grupa pracowników z jednej firmy.

Wśród wielu szkoleń dużą popularnością cieszą się szkolenia z tematyki zarządzania stresem, który to większości z nas towarzyszy każdego dnia w miejscu pracy. Otóż stres wywołuje każda zmiana w otoczeniu, zarówno pozytywna jak i negatywna, która oceniana jest przez nas jako obciążająca lub przekraczająca nasze możliwości oraz umiejętności.

Podczas szkoleń pracownicy mogą dowiedzieć się o tym, jak ważna jest istota stresu, poznać jego źródła, a także metody skutecznego radzenia sobie ze stresem w codziennych sytuacjach, zarówno zawodowych jak i prywatnych.

Dzięki zastosowaniu podczas szkoleń różnorodnych form pracy, zdobyta wiedza staje się niezwykle praktyczna i sprawia, że pracownicy potrafią lepiej radzić sobie ze stresem w miejscu pracy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.