Jaka jest szansa na szkolenia dofinansowane?

Wielu ludzi korzysta z dofinansowań na szkolenia z Unii Europejskiej. Jest to dobry pomysł, ponieważ wiele szkoleń jest mocno kosztownych i nie każdego stać na to, by płacić za wszystkie szkolenia, w których chciałoby się wziąć udzia

   

  Wielu ludzi korzysta z dofinansowań na szkolenia z Unii Europejskiej. Jest to dobry pomysł, ponieważ wiele szkoleń jest mocno kosztownych i nie każdego stać na to, by płacić za wszystkie szkolenia, w których chciałoby się wziąć udział.

  Jednak czy każdy ma szansę na skorzystanie ze szkoleń dofinansowanych przez Unię Europejską? Zatem jaka jest szansa na szkolenia dofinansowane?

  To wszystko jest uzależnione od kryteriów, które są podane w standardzie danego dofinansowania. Właściwie nie da się określić tak ogólnie, każdego interesanta rozstrzyga się indywidualnie.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenia online umożliwiają pełną interakcję zarówno z prowadzącym jak i z innym uczestnikami

  Sprawdź jakie szkolenia online oferujemy:

  Jeżeli masz jakiś pomysł na siebie i znalazłeś jakieś ciekawe szkolenie, które jest dofinansowane przez Unię Europejską to nie zwlekaj, tylko udaj się do najbliższego punktu informacyjnego w twoim regionie, który zajmuje się udzielaniem wszelkich informacji na temat szkoleń dofinansowanych przez Unię Europejską.

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w skrócie PIFE ma za zadanie ocenić czy Twój pomysł na projekt ma szansę otrzymać dotację lub potencjalną pożyczkę z Funduszy Europejskich.

  Zatem jeżeli opracujesz dobry plan i projekt i rzeczowo przedstawisz wszystko w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich to dowiesz się jaką masz szansę na otrzymanie dofinansowania. Dodatkowo zostaniesz poinformowany o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania ewentualnego dofinansowania.

  Zatem wszystkie procedury zostaną Tobie jasno przedstawione tak byś mógł ocenić czy będziesz w stanie podołać temu szkoleniu i nie będziesz musiał się martwić o ewentualnych skutkach prawnych w wyniku błędu będącego efektem niewiedzy o jakiejś ważnej zasadzie.

  Ze strony pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich możesz liczyć na pomoc w realizacji i rozliczeniu Twojego projektu. Jesto to bardzo ważne aby wiedzieć o wszystkich dokumentach, procedurach i terminach, które będziesz musiał zapamiętać jeżeli zdecydujesz się na dane dofinansowanie.

  Zatem pracownicy PIFE służą pomocą. Nie martw się ze zostaniesz sam ze wszystkimi papierkowymi formalnościami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.