Szkolenia dla pracowników z BHP

Szkolenia są istotnym elementem wpływającym na prawidłowe funkcjonowanie każdego zakładu usługowego czy przedsiębiorstwa produkcyjnego. Dużą popularnością na rynku wielu miast cieszą szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

18 stycznia 2019
zdjęcie - Szkolenia dla pracowników z BHP

Szkolenia dla pracowników z BHP

Szkolenia są istotnym elementem wpływającym na prawidłowe funkcjonowanie każdego zakładu usługowego czy przedsiębiorstwa produkcyjnego. Dużą popularnością na rynku wielu miast cieszą szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz szkolenia z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Sprawdź naszą ofertę. Najpopularniejsze szkolenia sprzedażowe online:

Większość osób pracujących zawodowo musi każdego dnia zmagać się z bardzo odpowiedzialnymi, często niebezpiecznymi zadaniami. Czynności takie należy wykonywać z zachowaniem wszelkim norm z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

W celu dbałości o pracowników każdy pracodawca jest zobowiązany do przeprowadzania szkoleń umożliwiających im wykonywanie pracy w bezpiecznych warunkach. Każdy pracownik musi obowiązkowo znać przepisy z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Są one dokładnie określone przez Kodeks Pracy w artykule 2373 § 21.

Wstępne szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz ochrony przeciwpożarowej musi obowiązkowo przejść każdy pracownik rozpoczynający pracę w danym zakładzie pracy.

Z przepisami z zakresu BHP może zaznajomić nowego pracownika tylko i wyłącznie osoba do tego celu uprawniona.

Szkolenia wstępne dla zatrudnianego w danej firmie pracownika może przeprowadzić osobiście pracodawca, niemniej musi on być wcześniej odpowiednio przeszkolony przez firmę zewnętrzną posiadającą specjalne uprawnienia do szkolenia innych osób. Ponadto musi on posiadać stosowny certyfikat uprawniający go do przeprowadzenia takiego szkolenia.

Natomiast szkolenia okresowe pracowników są przeważnie przeprowadzane przez firmy zewnętrzne posiadające wykwalifikowanych inspektorów z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.

Obecnie na rynku nie brakuje profesjonalnych firm szkoleniowych przeprowadzających profesjonalne szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny pracy oraz z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Dużym zainteresowaniem cieszą się szkolenia dla firm Kraków świadczące usługi na bardzo wysokim poziomie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Wybierz nasze webinary i szkolenia online

  • Brak ograniczeń geograficznych i lokalizacyjnych
  • Duża wartość szkoleniowo-merytoryczna
  • Pełna interaktywność
  • Popularne technologie: Microsoft Teams, Google Meet, Webex, Zoom, Clickmeeting

Zobacz nasze szkolenia online dla handlowców, szkolenia online menadżerskie czy szkolenia online z efektywności osobistej. Zapraszamy!

Po zakończeniu szkolenia każdy pracownik otrzymuje odpowiedni certyfikat, dzięki któremu może wykonywać pracy z zachowaniem norm bezpieczeństwa.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

21 kwietnia 2020
Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
21 kwietnia 2020
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
20 kwietnia 2020
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
20 kwietnia 2020
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
20 kwietnia 2020
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.