Szkolenia z dofinansowaniem

Niektórzy ludzie używają wielu wymówek do tego by się nie rozwijać, nie dokształcać a tym samym nie szukać nowej i lepszej pracy. Jedną z najczęściej używanych wymówek jest brak pieniędzy na szkolenia i kursy, ponieważ cena za uczestnictwo w szkoleniu jest niestety wysoka i to zniechęca wielu ludzie do samokształcenia.

   

  Niektórzy ludzie używają wielu wymówek do tego by się nie rozwijać, nie dokształcać a tym samym nie szukać nowej i lepszej pracy.

  Jedną z najczęściej używanych wymówek jest brak pieniędzy na szkolenia i kursy, ponieważ cena za uczestnictwo w szkoleniu jest niestety wysoka i to zniechęca wielu ludzie do samokształcenia.

  A nie musi tak być, ponieważ Polska jest częścią Unii Europejskiej a z tego tytułu można korzystać ze szkolenia z dofinansowaniem od Unii Europejskiej.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W trakcie szkolenia czy spotkania online wykorzystywane są przez nas narzędzia dzięki, które sprawiają że spotkanie staje się naprawdę interaktywne.Zobacz co oferujemy: Zapoznaj się z listą szkolenia sprzedażowe

  Wystarczy tylko zorientować się gdzie można otrzymać pomoc w ubieganiu się o dofinansowanie i zdecydować się w jakim szkoleniu chcielibyśmy wziąć udział. Z kursów i szkoleń można skorzystać za pomocą różnych stron internetowych, które mają swoją bazę. Jedną z takich alternatyw jest Akademia PARP.

  Szkolenia tam umieszczone są skierowane dla osób indywidualnych. Kolejną opcją jest skorzystanie z BUR (Baza Usług Rozwojowych), jest to stworzone przez PARP (Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości) Jest to alternatywa nie tylko już dla osób indywidualnych ale także dla przedsiębiorstw.

  Kolejną opcją pomocy jest Krajowy Fundusz Szkoleniowy, którego ideą jest zwiększanie kompetencji pracowników. Zatem samo się nasuwa, że po to dofinansowanie może starać się pracodawca.

  Jeżeli zatrudnia on mniej niż dziesięć osób, to wówczas przysługuje mu całkowite sfinansowanie szkolenia.

  Jeżeli natomiast dany pracodawca zatrudnia więcej niż dziesięć osób, to może starać się o sfinansowanie około osiemdziesięciu procent ceny szkolenia.

  Na stronie Europejskich Funduszy Społecznych można wyszukać sobie projekt dostosowany do naszego wieku i zgodny z naszym miejscem zamieszkania (wg. województwa).

  Zatem jak widać istnieje wiele możliwości poszerzania swoich kompetencji, wystarczy tylko zainteresować się temat i wykazać duże chęci, ponieważ od nas wiele zależy.

  Posiadanie nowych kompetencji może sprawić, że będziemy starali się o nową, lepszą, ambitniejszą i lepiej płatną pracę co wpłynie pozytywnie na nasze życie i nas samych. Zatem warto inwestować w samych siebie.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.