Szkolenia negocjacje handlowe

Po czym rozpoznać naprawdę dobre szkolenia negocjacje handlowe? To pytanie zadaje sobie wiele osób… W końcu wielu z nas by poszło na jakieś szkolenie w tym zakresie, niemniej jednak mamy świadomość, że czasami zdarzają się oszuści, którzy za duże pieniądze oferują nam bardzo kiepską jakość szkoleń albo też po prostu nieraz szkolenia prowadzone są przez mało kompetentne osoby. A należy dodać, że przecież takie szkolenia nie kosztują mało.
25 maja 2018
zdjęcie - Szkolenia negocjacje handlowe

Warszawa czasami bywa nazywana polską stolicą biznesu. Tam bowiem rozwijają się największe korporacje, praktycznie każda większa firma ma tam swoją siedzibę, a co najważniejsze - pracują tam niezwykli ludzie, którzy od podstaw rozkręcili swój biznes, posiadają znakomite umiejętności psychologiczne tudzież ogromną wiedzę z zakresu ekonomii.


Co nam to wszystko daje? Otóż w Warszawie organizowanych jest dużo doskonałych kursów dla pracowników, kierowników oraz szefów firm. Szczególnie zaś znany jest kurs negocjacji Warszawa.

Negocjacja - dlaczego jest tak istotna?

Jedna na początek zastanówmy się w ogóle, dlaczego warto inwestować w takie szkolenia z negocjacji? Otóż przede wszystkim warto stanowczo podkreślić, że umiejętność negocjacji przydaje nam się każdego dnia i niejednokrotnie może zadecydować o sukcesie w danym przedsięwzięciu. Jak to jest możliwe?

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Co to jest sprzedaż narracyjna? Jak finalizować sprzedaż? Jakie są zaawansowane techniki sprzedaży B2B? Jak po porażce wrócić do pełnej efektywności? Jak komunikować się z trudnym klientem?

Gamma – firma szkoleniowa roku.

Wyobraźmy sobie nasz standardowy dzień jako pracownika... Najpierw negocjujemy przez telefon z firmą, która miała nam przesłać faktury, potem z klientem, który ciągle nam nie zapłacił, zaś dzień kończymy negocjując z szefem, że już naprawdę musimy iść do domu.

Jak zaś to wygląda z perspektywy szefa? Otóż od rana konwersujemy z kontrahentami i negocjujemy korzystne dla nas warunki umowy, potem dyplomatycznie odmawiamy kilku pracownikom podwyżki, zaś na koniec negocjujemy z żoną, że musimy naprawdę zostać jeszcze w pracy.

Kurs negocjacji Warszawa

Warto zatem naprawdę wybrać się na kurs negocjacji. Miejmy jednakże na uwadze to, że w Warszawie ciągle działa wielu niezbyt uczciwych ludzi, którzy chcą nas naciągnąć na szkolenia, które wcale nie będą miały jakiejkolwiek wartości. Pamiętajmy o tym i wybierajmy tylko te kursy, które są organizowane naprawdę przez renomowane firmy.

Ponadto stawiajmy także na praktyczną naukę negocjacji. Co więcej - nie patrzmy tylko i wyłącznie na cenę. Oczywiście stanowi ona jakieś kryterium podczas wyboru szkolenia, jednak zawsze lepiej dopłacić i się naprawdę czegoś nauczyć, niż potem żałować..

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

7 listopada 2017
Zaufanie: nawet najlepszy proces sprzedaży sam niczego nie sprzeda  Zdobycie miana zaufanego doradcy jest rzadko osiągane.Dlaczego? Wielu sprzedawców uważa, że sami mogą zdecydować, czy są zaufanymi doradcami, ale w rzeczywistości to klienci o tym decydują, czy sprzedawca jest godny zaufania. Zachowania klientów i badania nad przegranymi kontraktami wskazują, że większość klientów nie ufa sprzedawcom lub nie widzi w nich godnych...
28 sierpnia 2018
Model Sprzedaży Challenger Sales – Sprzedaż Prowokatywna Wstęp Modele i podejścia do sprzedaży pojawiają się i znikają. To, co kilka lat temu było najgorętszym i najczęściej stosowanym podejściem do sprzedaży, jest obecnie uważane za staroświeckie. Ta „krótka żywotność” jest spowodowana trendami branżowymi, wpływami zewnętrznymi i ogólną gospodarką. W książce The Challenger Sale autorzy Matthew Dixon i Brent Adamson przedstawiają model,...
13 listopada 2018
  21 technik sprzedaży opartych na dowodach   Techniki sprzedaży - wstęp Co sprawia, że niektórzy sprzedawcy są lepsi od innych? Posiadanie odpowiednich umiejętności i doświadczenia z pewnością jest ważne, ale bycie najlepszym sprzedawcą w firmie zależy również od czegoś więcej. W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat zostało przeprowadzonych wiele badań naukowych dotyczących tego, w jaki sposób ludzki mózg dokonuje wyborów...
25 czerwca 2019
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania odbiorcy, publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje informację, wiadomości i wiedzę w zabawny i ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne oraz niewerbalne. Storytelling to relacja ze zdarzenia. Historia może być autentyczna lub fikcyjna, ale dobra historia zawsze zawiera element prawdy, nawet jeśli jest fikcją. Przekaz, który niesie, musi być prawdziwy...
8 stycznia 2020
  Style negocjacji według Willema Mastenbroeka Definicja Negocjacje są procesem, w którym biorą udział co najmniej dwie strony. Stanowiska stron są rozbieżne i stanowią przeszkodę w realizacji indywidualnych interesów. Negocjacje mają na celu uzgodnienie stanowisk. Negocjacje – codzienny element życia Negocjacje istnieją od zawsze. Tam, gdzie jest dwoje ludzi, tam zazwyczaj pojawia się konflikt lub przynajmniej różnica stanowisk. Pragnąc wypracować...

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

28 lipca 2022
Praca sprzedawcy jest wymagająca, bo częściej ponosimy porażkę niż wygraną, ale na tej bazie buduje się sukces. Jak sobie z nimi radzić?
27 kwietnia 2022
Znajomość własnej kultury i kultur, z którymi podejmowana jest komunikacja na jakimkolwiek poziomie owocuje wytworzeniem się świadomości kulturowej, czyli umiejętności rozpoznania i zrozumienia wpływu kultury na ludzkie zachowania i idee oraz wpływu własnej kultury na postrzeganie świata, proces oceniania i podejmowania decyzji. Aby dojść do etapu efektywnej komunikacji międzykulturowej niezbędna jest inwestycja czasu, energii i starań w wykluczenie uprzedzeń i...
8 stycznia 2020
Willem Mastenbroek wyróżnił cztery style prowadzenia negocjacji. Każdy ma swoje plusy i minusy.
15 kwietnia 2019
Perswazja to społeczny wpływ na przekonania, postawy, intencje, motywacje i zachowania. Jest to forma manipulacji oparta na zaangażowaniu, która może zmienić nasze myśli i zachowania. Zasady perswazji posługują się słowami mającymi wpłynąć na innych ludzi i osiągnąć pożądane zmiany.
4 grudnia 2018
Storytelling sztuka opowiadania historii w celu zaangażowania publiczności i budowania więzi z klientem. Narrator przekazuje wiadomość, informacje i wiedzę w zabawny, ciekawy sposób. Jego narzędziami są techniki werbalne i niewerbalne.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.