Szkolenie dla menedżerów – zarządzanie projektami

Wielu menedżerów w celu polepszenia funkcjonowania swojej firmy decyduje się się na szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Dobre szkolenie podniesie kompetencje uczestnikom, zwiększy efektywność przy prowadzonych projektach jak i rezultatach oraz pozwoli określić przyczyny i cele projektów, poprzez odpowiednie monitorowanie go, kontrolowanie i planowanie aż do jego zamknięcia.

   
  Wielu menedżerów w celu polepszenia funkcjonowania swojej firmy decyduje się na szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Dobre szkolenie agile foundation podniesie kompetencje uczestnikom, zwiększy efektywność przy prowadzonych projektach jak i rezultatach oraz pozwoli określić przyczyny i cele projektów, poprzez odpowiednie monitorowanie go, kontrolowanie i planowanie aż do jego zamknięcia.

  Cel szkolenia

  Głównym celem szkolenia z zakresu zarządzania projektami (project management szkolenia) jest poznanie jak i zrozumienie przez uczestników logiki zarządzania projektami. Wszystko opiera się na wykorzystaniu w trakcie spotkania narzędzi takich jak dokumenty projektowe. Uczestnicy są przygotowani do przyjęcia roli lidera projektu. Po ukończeniu szkolenia będą doskonale przygotowani do zarządzania projektami, rozwiną swoje kompetencje i sprawnie doprowadzą do jego realizacji.

  Szkolenie agile pozwoli menedżerom zaplanować wszystko krok po kroku: budżet projektu, harmonogram jak i plan. Ponadto, nauczą się oni jak przewidywać ryzyka i zagrożenia, jak im przeciwdziałać i podejmować kluczowe decyzje w kryzysowych momentach. To bez wątpienia idealne rozwiązanie dla młodych menedżerów, którzy w biznesowej branży dopiero się rozwijają.

  Zarządzanie projektem

  Szkolenie odpowiednio przygotuje młodych menedżerów do zarządzania zespołem. Podział jak i dopasowanie zadań do poszczególnych osób to bardzo ważna część harmonogramu projektu, z którą wiele osób ma trudności. Szkolenie jest pod tym względem uzupełnione o część warsztatową, jak i wykładową. To idealna opcja dla kierowników projektów, liderów zespołów czy członków zespołów projektowych.
   
  Po zakończeniu takiego szkolenia możemy mieć pewność, że od teraz każdy projekt będzie realizowany z jak najlepszej strony. Dobrze wykonany projekt wymaga niezwykłego zaangażowania, rozbudowanych umiejętności i sprawnej organizacji. Wszystko to spełnić pomoże nam odpowiednie szkolenie, które przygotuje młodych zarządzających pod każdym względem, zyskując garść najważniejszych i najistotniejszych informacji z zakresu zarządzania projektami.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.