Szkolenie dla menedżerów – zarządzanie projektami

Wielu menedżerów w celu polepszenia funkcjonowania swojej firmy decyduje się się na szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Dobre szkolenie podniesie kompetencje uczestnikom, zwiększy efektywność przy prowadzonych projektach jak i rezultatach oraz pozwoli określić przyczyny i cele projektów, poprzez odpowiednie monitorowanie go, kontrolowanie i planowanie aż do jego zamknięcia.

zdjęcie - Szkolenie dla menedżerów – zarządzanie projektami
 
Wielu menedżerów w celu polepszenia funkcjonowania swojej firmy decyduje się na szkolenie z zakresu zarządzania projektami. Dobre szkolenie agile foundation podniesie kompetencje uczestnikom, zwiększy efektywność przy prowadzonych projektach jak i rezultatach oraz pozwoli określić przyczyny i cele projektów, poprzez odpowiednie monitorowanie go, kontrolowanie i planowanie aż do jego zamknięcia.

Cel szkolenia

Głównym celem szkolenia z zakresu zarządzania projektami (project management szkolenia) jest poznanie jak i zrozumienie przez uczestników logiki zarządzania projektami. Wszystko opiera się na wykorzystaniu w trakcie spotkania narzędzi takich jak dokumenty projektowe. Uczestnicy są przygotowani do przyjęcia roli lidera projektu. Po ukończeniu szkolenia będą doskonale przygotowani do zarządzania projektami, rozwiną swoje kompetencje i sprawnie doprowadzą do jego realizacji.

Szkolenie agile pozwoli menedżerom zaplanować wszystko krok po kroku: budżet projektu, harmonogram jak i plan. Ponadto, nauczą się oni jak przewidywać ryzyka i zagrożenia, jak im przeciwdziałać i podejmować kluczowe decyzje w kryzysowych momentach. To bez wątpienia idealne rozwiązanie dla młodych menedżerów, którzy w biznesowej branży dopiero się rozwijają.

Zarządzanie projektem

Szkolenie odpowiednio przygotuje młodych menedżerów do zarządzania zespołem. Podział jak i dopasowanie zadań do poszczególnych osób to bardzo ważna część harmonogramu projektu, z którą wiele osób ma trudności. Szkolenie jest pod tym względem uzupełnione o część warsztatową, jak i wykładową. To idealna opcja dla kierowników projektów, liderów zespołów czy członków zespołów projektowych.
 
Po zakończeniu takiego szkolenia możemy mieć pewność, że od teraz każdy projekt będzie realizowany z jak najlepszej strony. Dobrze wykonany projekt wymaga niezwykłego zaangażowania, rozbudowanych umiejętności i sprawnej organizacji. Wszystko to spełnić pomoże nam odpowiednie szkolenie, które przygotuje młodych zarządzających pod każdym względem, zyskując garść najważniejszych i najistotniejszych informacji z zakresu zarządzania projektami.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.