Szkolenie z profesjonalnego zarządzania projektami

Szkolenia obejmujące swoim zakresem wiedzę odnoszącą się do profesjonalnego zarządzania dowolnym rodzajem projektów przede wszystkim dedykowane są dla osób które:

 

Szkolenia obejmujące swoim zakresem wiedzę odnoszącą się do profesjonalnego zarządzania dowolnym rodzajem projektów przede wszystkim dedykowane są dla osób które:

 • pracują na stanowisku kierownika zespołu projektowego,
 • pracują na stanowisku lidera zespołu projektowego,
 • są członkami kadry menadżerskiej,
 • pracują na stanowisku dyrektora,
 • są pracownikami PMO,
 • są członkami zespołów projektowych,
 • z różnych powodów są zainteresowane rozwojem kompetencji specjalistycznych z obszaru zarządzania projektami.

Dobre szkolenie z zakresu profesjonalnego zarządzania projektami posługuje się wieloma bardzo różnorodnymi metodami szkoleniowymi, np. agile pm foundation czy szkolenia scrum. Daje to znacznie większą efektywność przekazywania i utrwalania nowej wiedzy przez uczestników szkolenia.

Dobre i skuteczne szkolenie wyróżnia się zbiorem najlepszych praktyk, narzędzi i rekomendowanych rozwiązań dla członków zespołów projektowych. Bardzo ważne jest również, aby uczestnicy szkolenia zostali dobrze zapoznani z światowymi standardami zarządzania projektami.

Chodzi tu przede wszystkim o ogromną wiedzę dotyczącą PMI, Prince2, CCPM czy Agile. Dobrze jest, gdy zostaną zapoznani przynajmniej z podstawowymi wiadomościami odnoszącymi się do hybrydowych rozwiązań. Programy szkoleń bazują na kilku, a nawet kilkunastu modułach. Wszystko po to, aby kursantom przekazać możliwie jak największą wiedzę.

Udział w szkoleniach z profesjonalnego zarządzania projektami wszystkim uczestnikom daje wiele korzyści. Oto tylko niektóre z nich:

 • uczestnicy szkolenia po zdobyciu odpowiedniej wiedzy pozyskują umiejętność skutecznego zarządzania projektami niezależnie od stopnia ich skomplikowania oraz złożoności poszczególnych etapów,
 • uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak szacować i optymalizować koszty związane z realizacją danego projektu,
 • uczestnicy szkolenia zapoznani zostaną nawet z najbardziej zaawansowanymi narzędziami służącymi do profesjonalnego zarządzania projektami,
 • uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak efektywnie zorganizować spotkania zespołu projektowego.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
 • 800 pigułek wiedzy
 • 40 filmów edukacyjnych
 • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.