Szkolenie z technik sprzedaży pozwoli zwiększyć dochody

Szkolenie z technik sprzedaży adresowane jest zarówno do sprzedawców, managerów, jak i właścicieli firm. Prowadzone jest przez doświadczonych handlowców, czy też coachów. Słuchacze poznają specjalistyczną wiedzę, jak i zdobędą praktyczne umiejętności, dzięki którym sprzedaż oferowanych przez nich produktów, czy też usług się zwiększy.

zdjęcie - (the_title())

   

  Szkolenie z technik sprzedaży adresowane jest zarówno do sprzedawców, managerów, jak i właścicieli firm. Prowadzone jest przez doświadczonych handlowców, czy też coachów. Słuchacze poznają specjalistyczną wiedzę, jak i zdobędą praktyczne umiejętności, dzięki którym sprzedaż oferowanych przez nich produktów, czy też usług się zwiększy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

  Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

  Na rynku jest tak duża konkurencja, że aby sprzedaż dane dobro, trzeba trafić do klienta i sprawić, że zainteresuje się nim, co wcale nie jest proste. Oczywiście duże znaczenie mają tutaj predyspozycje psychologiczne i osobowość sprzedawcy. Aby sprzedać produkt nie tylko trzeba wiedzieć o nim wszystko, by móc odpowiedzieć na każde pytanie, ale również wierzyć się go sprzedana. Ważna jest postawa ekstrawertyczna. Dzięki szkoleniu słuchacze poznają jaki typ osobowości posiadają oraz jakie wady i zalety się z tym wiążą. Podczas kontaktu z klientem ważna jest też mowa ciała, pewność siebie. Sylwetka powinna być wyprostowana, ubiór świeży, czysty i elegancki, acz swobodny. Podstawową techniką, którą warto zastosować podczas negocjacji, jest zestaw otwartych pytań, który pozwoli poznać potencjalnego klienta i zobaczyć jego oczekiwania. Również i klienci stosują różne triki i taktyki by osiągnąć zamierzony cel. Może to np. być tzw "próbny balon", gdzie klient chce zobaczyć na co może sobie pozwolić, jakie ewentualnie rabaty otrzymać. Dzięki kursowi słuchacze poznają jak sobie z tym radzić. Szkolenia z technik sprzedaży obejmują również wykłady i ćwiczenia z psychologi oraz socjologi, które sprawią, że słuchacz będzie potrafił zanalizować zarówno osobowość jak i postawę klienta w mikrosferze, makrosferze oraz mezosferze. Przede wszystkim wykładowcy dużą rolę poświęcają zajęciom praktycznym i ćwiczeniom. Warto jednak pamiętać, że nikt nie urodził się geniuszem i nawet będą osobom nieśmiałą można osiągnąć wiele, gdyż wszystkiego można się nauczyć. Ponad to wybór techniki sprzedaży jest dostosowany do predyspozycji sprzedawcy. Warto skorzystać z tego szkolenia i zwiększyć obroty firmy.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.