Szkolenie zarządzanie czasem – kiedy firma jest naprawdę dobra?

Dzisiaj powstaje bardzo wiele przeróżnych firm, które oferują nam jako firmom czy osobom prywatnym przeróżne szkolenia z rożnych tematów. Generalnie rzecz ujmując jest to bardzo korzystny trend, jedna oczywiście należy pamiętać, że nie każda firma cechuje się jednakowo wysokim poziomem…

zdjęcie - (the_title())

  Dzisiaj powstaje bardzo wiele przeróżnych firm, które oferują nam jako firmom czy osobom prywatnym przeróżne szkolenia z rożnych tematów. Generalnie rzecz ujmując jest to bardzo korzystny trend, jedna oczywiście należy pamiętać, że nie każda firma cechuje się jednakowo wysokim poziomem...

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Wykorzystaj najlepiej jeden z podstawowych zasobów w firmie, którym jest czas. Dowiedz się jak zarządzać swoim czasem tak by pracować efektywnie, a jednocześnie minimalizować wydatkowanie energii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń otwartych z zakresu efektywności osobistej:

  Szkolenie zarządzanie czasem - szczególnie ciekawe!

  Wyjątkową popularnością zaś cieszą się obecnie wszelkie szkolenia dotyczące efektywnego zarządzania czasem. Okazuje się bowiem, że dzisiaj, kiedy to mamy dużo obowiązków, wiele na głowie, a ponadto różne rzeczy nas rozpraszają, dobrze organizować swój czas potrafi naprawdę niewielki procent ludzi. Warto zatem zainwestować w takie szkolenie dla pracowników. Niemniej jednak...

  Dobra firma - po czym ją rozpoznać?

  Niestety, jeśli nie wybierzemy dobrze firmy organizującej szkolenie, to stracimy tylko bardzo dużo pieniędzy, a niczego się nie nauczymy. Warto zatem zapobiec takiej przykrej sytuacji i zawczasu postarać się dowiedzieć kilku rzeczy o danej firmie. Jakich? Co będzie nam mówiło o tym, że firma jest rzeczywiście sensowna?

  1) wykształcenie osób prowadzących szkolenie

  Przede wszystkim poprośmy o informacje odnośnie ukończonych studiów, szkoleń czy kursów u osób które mają nam prowadzić zajęcia. Warto także wziąć pod uwagę ich doświadczenie. Nie warto na pewno iść na szkolenie do osoby, która skończyła kiepską uczelnię i nie ma żadnego dodatkowego wykształcenia.

  2) opinie innych klientów w Internecie

  Warto także dokładnie przejrzeć opinie o danej firmie, jakie znajdziemy w Internecie. Oczywiście tutaj musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że część tych opinii będzie bardzo stronniczych i niewiele będą one miały wspólnego z prawdą. Niemniej jednak powtarzające się informacje o braku odpowiedzialności, punktualności czy nieciekawych zajęciach zdecydowanie powinny obudzić naszą czujność.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Poznaj nasze szkolenia interpersonalne. Dowiedz się jak zwiększyć swoją efektywność osobistą, jak być wielozadaniowym, jak komunikować się z innymi w firmie, jak zarządzać sobą efektywnie.

  Zapraszamy.

  3) spotkanie z przedstawicielem firmy

  Pamiętajmy, że bardzo ważne jest, aby spotkać się z przedstawicielem danej firmy, zobaczyć ich siedzibę. W końcu wówczas poznamy się już na tym, czy przypadkiem nie mamy do czynienia z oszustami...

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  Zapraszamy do naszej

  gamma Wiki +

  Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
  Raporty HR
  Raporty HR

  Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

  Video
  Video

  Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

  Audio
  Audio

  Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

  Artykuły
  Artykuły

  Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108


  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.