Telefon jako narzędzie pracy

Nie ulega wątpliwości, że współczesny rynek dóbr oraz różnego rodzaju usług jest bardzo nasycony. Z tego też względu nie zawsze udaje nam się sprzedać daną usługę czy produkt takiej ilości osób, by przyniosło nam to określone zyski.

zdjęcie - (the_title())


Telefon jako narzędzie pracy

Nie ulega wątpliwości, że współczesny rynek dóbr oraz różnego rodzaju usług jest bardzo nasycony. Z tego też względu nie zawsze udaje nam się sprzedać daną usługę czy produkt takiej ilości osób, by przyniosło nam to określone zyski.

Nie da się również ukryć, że współcześnie wykorzystuje się coraz więcej środków przekazu aby dotrzeć do potencjalnego klienta. Bardzo popularne są newslettery oraz sprzedaż telefoniczna.

Szkolenie telemarketing przygotowuje do kontaktu z potencjalnym klientem za pośrednictwem telefonu. Nie da się jednak ukryć, że nie zawsze jest to łatwe. Rozmowa telefoniczna z klientem musi składać się z określonych etapów, aby mogła zakończyć się sukcesem sprzedażowym. Nie wolno więc zapomnieć o zwrotach grzecznościowych oraz o tym, by wybadać potrzeby potencjalnego klienta.

Nie da się ukryć, że pomocne może być przygotowanie sobie na kartce tego co zamierzamy naszemu klientowi przekazać. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że wszyscy telemarketerzy powinni być również mili i uprzejmi.

Podczas rozmowy telefonicznej z potencjalnym klientem nie wykorzystamy mowy ciała. Gestykulacja nie pomoże nam, ponieważ nasz klient nie będzie nas widział. Warto więc nauczyć się odpowiednio modulować głos.

Pracownicy zatrudnieni w telemarketingu powinni nauczyć się odpowiednio dbać o swoje struny głosowe. Nierzadko bowiem zdarza się, że na skutek długiej pracy głosem, gardło bywa przesuszone oraz podrażnione.

Dobrze byłoby więc nauczyć się dbać o gardło. Warto popijać w wolnym czasie ziołowe herbatki, na przykład te z macierzanki albo tymianku pospolitego. Sprawdzą się również napary z szałwii do płukania gardła.

W okresie przeziębień warto wspomóc się pastylkami na gardło, które uchronią je przed chrypą. Dobrze byłoby również brać regularny udział we wspomnianych już wyżej szkoleniach. Szkolenie telemarketing prowadzone przez wysoce wykwalifikowaną oraz doświadczoną firmę szkoleniową ma szansę zakończyć się sukcesem i sprawić, że wartość sprzedaży znacząco wzrośnie. Największy wybór ciekawych szkoleń będziemy mieli w dużych miastach.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.