Tematy szkoleń sprzedażowych

Szkolenia sprzedażowe, w zależności od czasu ich trwania oraz zaawansowania poziomu wiedzy, zawierają w sobie mnóstwo tematów, nie tylko tych bezpośrednio związanych ze sprzedażą. Szkolenia ze sprzedaży obejmują przede wszystkim zakres wiedzy z rozwoju osobistego, rozwoju umiejętności managerskich, komunikacji, skutecznych metod sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, doskonaleniem procesów produkcyjnych oraz z dziedziny specjalistycznej.

Gamma - Tematy szkoleń sprzedażowych

   

  Szkolenia sprzedażowe, w zależności od czasu ich trwania oraz zaawansowania poziomu wiedzy, zawierają w sobie mnóstwo tematów, nie tylko tych bezpośrednio związanych ze sprzedażą. Szkolenia ze sprzedaży obejmują przede wszystkim zakres wiedzy z rozwoju osobistego, rozwoju umiejętności managerskich, komunikacji, skutecznych metod sprzedaży, zarządzania zasobami ludzkimi, doskonaleniem procesów produkcyjnych oraz z dziedziny specjalistycznej. Jeśli chodzi o rozwój osobisty, tu możemy spotkać się z przykładowymi tematami takimi jak:

  - jak motywować siebie i podwładnych do pracy
  - czym jest autowypalnie i jak skutecznie sobie z nim poradzić
  - pobudzanie kreatywności
  - rozwój kompetencji.


  W przypadku zakresu wiedzy z rozwoju umiejętności managerskich oraz zarządzania zasobami ludzkimi, na zdecydowanej większości szkoleń pojawiają się następujące tematy:
  - coaching i mentoring
  - planowanie w przedsiebiorstwie
  - finansowa motywacja
  - zmiana postawy u pracowników
  - kontrola efektywności pracy
  - szeroko rozumiane zarządzanie projektami, informacją, innowacyjnością, procesowe, zarządzanie ryzykiem, wiekiem oraz zespołem
  - czym jest delegowanie
  - jak motywować i oceniać pracowników.


  Specjalistyczna wiedza na szkoleniach sprzedażowych przeznaczona jest jedynie dla tych zaawansowanych pod względem poziomu wiedzy szkoleń. Tu spotkamy się z przykładową tematyką, taką jak:
  - podstawowe informacje odnośnie obsługi programów takich jak Adobe Photoshop, AutoCad czy Corel Draw
  - ocena ryzyka w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy
  - praktyczne zastosowanie pakietu Office.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zdobądź niezbędną wiedzę i umiejętność profesjonalnej sprzedaży i obsługi klienta. Zapraszamy na szkolenie z technik sprzedaży, na którym uczestnicy zostaną gruntownie przygotowani z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Na szkoleniu zostaną omówione m. in.: przygotowanie do spotkania, budowanie relacji z klientem, argumentacja i przekonanie klienta do oferowanego produktu, negocjowanie warunków umowy, finalizowanie transakcji.

  Szkolenia powiązane z tym tematem: szkolenie z obsługi klienta, sprzedaż narracyjna.

  Doskonalenie produkcji to zakres tematyczny, pojawiający się zdecydowanie najrzadziej, na szkoleniach odnoszących się do szeroko rozumianej sprzedaży, Jeżeli jednak i ten zakres tematyczny pojawiaj się w programie szkolenia, przykładowa tematyka wygląda następująco:
  - czym jest Lean Manufacturing
  - filozofia Kaizen
  - jak wygląda mapowanie strumieniem wartości VSM
  - ISO/TS 16949, ISO 14001, ISO 3843
  - zarządzanie łańcuchem dostaw.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.