Ciekawe spotkania integracyjne

Organizacja spotkań integracyjnych nie jest wcale aż taka prosta, bowiem trzeba zrobić wszystko, aby uczestnicy byli zadowoleni. Przede wszystkim takie spotkania integracyjne muszą się odbywać w ciekawych miejscach, a dla uczestników powinna być zapewniona jakaś interesująca rozrywka.

Gamma - Ciekawe spotkania integracyjne

Ciekawe spotkania integracyjne

Organizacja spotkań integracyjnych nie jest wcale aż taka prosta, bowiem trzeba zrobić wszystko, aby uczestnicy byli zadowoleni. Przede wszystkim takie spotkania integracyjne muszą się odbywać w ciekawych miejscach, a dla uczestników powinna być zapewniona jakaś interesująca rozrywka.

Na szczęście takich miejsc jest całkiem dużo i przy odrobinie dobrej woli można wymyślić coś ciekawego.

Dobrym pomysłem może okazać się wyjazd firmowy w góry. Nocleg najlepiej zorganizować sobie pod namiotami, a w ciągu dnia wyruszyć na górski szlak. Wędrówka po górach to spory wysiłek, ale opłaca się, bowiem w ten sposób można pozbyć się negatywnych emocji, pooddychać świeżym powietrzem, popodziwiać, pobyć blisko natury, a także zintegrować się z innymi.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

Poznaj nasze rozwiązania:

Nic tak nie smakuje jak śniadanie na górskiej polanie i nic tak nie satysfakcjonuje jak pokonanie swoich słabości i wdrapanie się na szczyt.

Kolejną możliwością jest wyjazd do lunaparku. Początkowo wiele osób może się śmiać z tego pomysłu, ale później z pewnością okaże się, że było warto. To naprawdę wspaniałe móc przypomnieć sobie dzieciństwo, kiedy to każda karuzela wzbudzała tyle emocji.

W lunaparkach znajdziemy nie tylko dziecięce karuzele, ale i takie dla dorosłych. To okazja do pokonania strachu. Taka wizyta z pewnością dostarczy również sporo śmiechu. Oprócz karuzeli w lunaparkach znajdziemy np. gabinet strachu, różnego rodzaju gry itp.

Można także skorzystać z punktów gastronomicznych.

Niestandardową opcją jest również zabranie pracowników swojej firmy do zoo. Zapewne niektórzy z nich w ogóle w takim miejscu nie byli, tymczasem jest to całkiem przyjemna forma spędzania czasu.

Oglądanie zwierząt z pewnością dostarczy nam wiele śmiechu, podziwu, zdziwienia. Zachowania zwierząt są naprawdę bardzo interesujące. Te, które są w zoo, przyzwyczaiły się już do obecności ludzi i z pewnością pozwolą zrobić sobie zdjęcie itp.

Oczywiście wybór miejsca to jeszcze nie wszystko. Organizator musi zadbać o transport, wyżywienie itd.

Wszędzie należy odpowiednio wcześniej zadzwonić, sporządzić listę osób, zdecydować, czy mogą przyjść na spotkanie z osobą towarzyszącą.

Nie jest to proste, ale warto się postarać, bo ciekawe wyjazdy integrujące pozytywnie wpływają na pracowników i przynoszą korzyści w firmie. Dobra atmosfera to już jedna część sukcesu, naprawdę warto o tym pamiętać.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.