Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole.

10 czerwca 2019
zdjęcie - Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?


Jak zarządzać pracownikami poprzez team building?

Spotkania firmowe od pewnego już czasu przybrały bardzo profesjonalny i kreatywny wymiar. Obecnie organizowane spotkania to przede wszystkim szkolenia i zabawy integracyjne, które maja podnieść kwalifikacje i znajomość pracowników w zespole. Udaje się za ich pomocą stworzyć dobrze zgrany, chętny do pomocy wzajemnej zespół, który bez trudu podejmuje się nawet bardzo trudnych zadań, skutecznie realizuje swoje obowiązki i nieustannie dba o swój rozwój.

Organizowane szkolenia outdoor pozwalają na nieograniczone podnoszenie kompetencji pracowników i umożliwiają przeprowadzenie licznych działań integracyjnych. Podczas takich wyjść pracownicy mogą dowiedzieć się o sobie bardzo wiele, nauczyć się o sobie czegoś nowego, poznać siebie nawzajem i sprecyzować swoje role. Okazuje się bowiem, że coraz częściej nie dostrzegamy szczególnych uzdolnień czy kompetencji u pracowników, które szybko wychodzą na jaw podczas zabaw integracyjnych. Umiejętności przywódcze, szczególne predyspozycje do organizowania czy wsparcia innych osób, jak również do motywowania ich. Jeśli pracodawca czy kierownik zespołu ma świadomość tego i potrafi dobrze sprecyzować, kto w zespole pracownik ma określone zdolności, może lepiej zarządzać zespołem, skuteczniej przydzielać funkcje i zadania, jak również mieć pewność, że pracownicy bez trudu uporają się z powierzanymi im obowiązkami.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online.
Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!Nowoczesne szkolenia outdoor zapewniają pełen profesjonalizm i dają ogromne możliwości. Korzystanie z nich to bardzo rozsądny wybór, na który decyduje się coraz więcej przedsiębiorstw, zarówno tych dużych, jak i niewielkich. bez względu na to, czy mamy do czynienia z wielką korporacją czy kilkuosobową firmą, szkolenia outdoor oraz spotkania integracyjne mogą bardzo pozytywnie wpłynąć na pracowników, zespół i całą firmę. Dobrze zintegrowany zespół pracowników, dbający o atmosferę w miejscu pracy, nastawiony do siebie z życzliwością i wsparciem jest w stanie osiągnąć o wiele więcej. To zaś przekłada się na całe przedsiębiorstwo, jego funkcjonowanie i rozwój.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Nowoczesna technologia zaopatrzyła człowieka w wiele narzędzi, które potrafią znacząco ułatwić każdą napotkaną w życiu sytuację. Szczególnie upraszczają one komunikację międzyludzką. Wysokoobrotowe połączenia szerokopasmowe oraz aplikacje takie jak Skype, Slack, Viber jak i wiele innych, nie tylko pozwoliły ludziom na utrzymywanie ze sobą kontaktów w celu socjalizowania się, lecz również dały wiele możliwości firmom - rekrutacji najlepszych ludzi na całym rynku.

Dawne techniki sprzedaży nie sprawdzają się już w dzisiejszym biznesie. Klienci są bardziej wykształceni niż kiedykolwiek i mają wiele możliwości do wyboru. A w szczególności nie znoszą być namawiani do kupna. Nowoczesna sprzedaż koncentruje się przede wszystkim na sztuce komunikacji i znajdowaniu wzajemnych korzyści. Najlepiej sprzedające się techniki sprzedaży, opisane poniżej, są oparte na tych zasadach. Wypróbuj je, aby sprawdzić, która pasuje do twojej firmy.


Szanowni Państwo!
Nigdy nie jest za wcześnie ani za późno, aby ocenić potrzeby działu sprzedaży i wprowadzić zmiany w odpowiedzi na pojawiające się trendy na rynku. Obecny raport przedstawia obszary, z którymi firmy chcące wzmacniać swoje siły sprzedaży będą musiały się w niedługim czasie zmierzyć. Wnikliwe przyglądanie się i analiza tendencji rynkowych oraz wprowadzanie koniecznych zmian w organizacji sprzedaży pozwolą na proaktywne podejmowanie działań dotyczących motywacji handlowców, sposobów przeorganizowania procesów sprzedażowych oraz wprowadzenia innych, nowych form uczenia handlowców.

Podejście Design Thinking pomaga w rozwiązywaniu takich problemów, w których nie ma oczywistych i łatwych rozwiązań. Jest uniwersalną metodą, która ma zastosowanie w dowolnym obszarze działalności firmy: od HR przez sprzedaż, po marketing czy produkcję. 

Praca zdalna to coraz częściej świadomy wybór pracodawcy, który chce w ten sposób obniżyć koszty powierzchni biurowej czy relokacji pracowników.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.