Jestem artystą!

Kto w dzieciństwie nie chciał być artystą? Na pewno każdy z nas pokrywał dziesiątki kartek malunkami i rysunkami dla babci, dziadka, rodziców. Możemy do tego wrócić będąc dorosłą osobą i to na większą skalę.

zdjęcie - (the_title())

Teambuilding - jestem artystą!

Kto w dzieciństwie nie chciał być artystą? Na pewno każdy z nas pokrywał dziesiątki kartek malunkami i rysunkami dla babci, dziadka, rodziców. Możemy do tego wrócić będąc dorosłą osobą i to na większą skalę.

Skoro teambuilding ma polegać na budowaniu więzi, zaufania i poznawania siebie to stwórzmy coś razem. Niech to będzie mural. To doskonały pomysł, który pomoże rozładować negatywne emocje, pozwoli wyżyć się artystycznie, poznamy też naszych kolegów i koleżanki z zupełnie innej strony.

Malowanie muralu z pewnością wymaga współpracy, powstałe dzieło musi być w końcu spójne i ma coś przedstawiać. Stwórzmy ogólną tematykę, a potem niech nas niosą wodze fantazji. Nie jest to droga forma budowania wspólnoty, przydadzą się farby, maski i kombinezony ochronne.

Jest także bezpieczna, komfortowo będą się czuli młodsi i starsi pracownicy. Powstałe dzieło będzie symbolem efektywnej współpracy.

To z pewnością coś ciekawszego niż rozdanie sztalug każdej osobie żeby namalowała coś czego będzie jedynym autorem. Jeżeli nie siedzą w nas chęci do tworzenia "sztuki wyższej" to wykorzystajmy malowanie do pomagania innym.

Na pewno uda nam się znaleźć osiedlową świetlicę, małą bibliotekę, dom dziecka, który wymaga małego remontu. Wspólne zakupy malarskie i dekoratorskie, świadomość pomocy innym i uzyskana wdzięczność stworzą wśród współpracowników więzi na całe życie.

Jest to nietypowa forma integracji, ale na pewno jedna z najbardziej szlachetnych. W każdym w końcu siedzi chęć pomagania. Do tego typu aktywności nie potrzebujemy wielkiej organizacji, pomocy firmy eventowej - wystarczą dobre chęci i sponsorzy. Może chętnie pomogą klienci i dołączą do integracji?

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

To także doskonała okazja do promowania firmy jako komórki, która pomaga innym i wykorzystuje swój wolny czas aby zrobić coś dla lokalnej społeczności. Tutaj także liczy się pomysłowość, zaangażowanie całej grupy, odpowiednie rozdzielenie obowiązków, efektywna współpraca.

Każdy poczuje się ważny i poczuje się członkiem zespołu. Zarząd z pewnością zbliży się do swoich pracowników pracując z nimi ramię w ramię, formalne relacje zostaną przełamane, a dystans skrócony.

Efektem wspólnej pracy będą zadowolone dzieci (lub zwierzęta jeżeli zdecydujemy się na pomoc w schronisku, np. odmalowanie boksów dla psów), a te emocje na pewno zostaną w pracownikach dłużej niż wspomnienie kolejnego firmowego grilla.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.