Jestem artystą!

Kto w dzieciństwie nie chciał być artystą? Na pewno każdy z nas pokrywał dziesiątki kartek malunkami i rysunkami dla babci, dziadka, rodziców. Możemy do tego wrócić będąc dorosłą osobą i to na większą skalę.

2 stycznia 2019
zdjęcie - Jestem artystą!

Teambuilding - jestem artystą!

Kto w dzieciństwie nie chciał być artystą? Na pewno każdy z nas pokrywał dziesiątki kartek malunkami i rysunkami dla babci, dziadka, rodziców. Możemy do tego wrócić będąc dorosłą osobą i to na większą skalę.

Skoro teambuilding ma polegać na budowaniu więzi, zaufania i poznawania siebie to stwórzmy coś razem. Niech to będzie mural. To doskonały pomysł, który pomoże rozładować negatywne emocje, pozwoli wyżyć się artystycznie, poznamy też naszych kolegów i koleżanki z zupełnie innej strony.

Malowanie muralu z pewnością wymaga współpracy, powstałe dzieło musi być w końcu spójne i ma coś przedstawiać. Stwórzmy ogólną tematykę, a potem niech nas niosą wodze fantazji. Nie jest to droga forma budowania wspólnoty, przydadzą się farby, maski i kombinezony ochronne.

Jest także bezpieczna, komfortowo będą się czuli młodsi i starsi pracownicy. Powstałe dzieło będzie symbolem efektywnej współpracy.

To z pewnością coś ciekawszego niż rozdanie sztalug każdej osobie żeby namalowała coś czego będzie jedynym autorem. Jeżeli nie siedzą w nas chęci do tworzenia "sztuki wyższej" to wykorzystajmy malowanie do pomagania innym.

Na pewno uda nam się znaleźć osiedlową świetlicę, małą bibliotekę, dom dziecka, który wymaga małego remontu. Wspólne zakupy malarskie i dekoratorskie, świadomość pomocy innym i uzyskana wdzięczność stworzą wśród współpracowników więzi na całe życie.

Jest to nietypowa forma integracji, ale na pewno jedna z najbardziej szlachetnych. W każdym w końcu siedzi chęć pomagania. Do tego typu aktywności nie potrzebujemy wielkiej organizacji, pomocy firmy eventowej - wystarczą dobre chęci i sponsorzy. Może chętnie pomogą klienci i dołączą do integracji?

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

To także doskonała okazja do promowania firmy jako komórki, która pomaga innym i wykorzystuje swój wolny czas aby zrobić coś dla lokalnej społeczności. Tutaj także liczy się pomysłowość, zaangażowanie całej grupy, odpowiednie rozdzielenie obowiązków, efektywna współpraca.

Każdy poczuje się ważny i poczuje się członkiem zespołu. Zarząd z pewnością zbliży się do swoich pracowników pracując z nimi ramię w ramię, formalne relacje zostaną przełamane, a dystans skrócony.

Efektem wspólnej pracy będą zadowolone dzieci (lub zwierzęta jeżeli zdecydujemy się na pomoc w schronisku, np. odmalowanie boksów dla psów), a te emocje na pewno zostaną w pracownikach dłużej niż wspomnienie kolejnego firmowego grilla.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.