Mała ojczyzna – lokalna turystyka integruje

Wyjazdowe szkolenia team building i zabawy integracyjne od kilku sezonów wiodą prym. Stały się najmodniejszą formą integracyjnych eventów. Bardzo często tego typu wyjazdy przybierają formę dalekich wojaży, szczególnie jeśli mamy do czynienia z organizacją o rozproszonej strukturze, której oddziały znajdują się w różnych miastach.

zdjęcie - (the_title())


Mała ojczyzna - lokalna turystyka integruje

Wyjazdowe szkolenia team building i zabawy integracyjne od kilku sezonów wiodą prym. Stały się najmodniejszą formą integracyjnych eventów. Bardzo często tego typu wyjazdy przybierają formę dalekich wojaży, szczególnie jeśli mamy do czynienia z organizacją o rozproszonej strukturze, której oddziały znajdują się w różnych miastach. W takich sytuacjach organizacja krajowego wyjazdu czy tez nawet zagranicznej wycieczki integracyjnej wydaje się być wygodnym i sprawiedliwym rozwiązaniem, gdyż wszyscy pracownicy spotykają się w umówionym miejscu.

Panująca moda na tego typu eventy sprawiła, że coraz częściej także małe i nieposiadające oddziałów firmy decydują się na wyjazdowe szkolenia i wyjazdy integracyjne. Nic dziwnego, że chcą podążać za panujący w obszarze HR trendami, ale przez wzgląd na nieco szczuplejszy niż w przypadku dużych korporacji budżet, myślą że nie zawsze mogą sobie na to pozwolić.

To błędne rozumowanie ponieważ nie trzeba organizować dalekich wojaży, aby uraczyć swoich pracowników miła atmosferą, ciekawostkami turystycznymi i dać mi możliwość spędzenia wspólnie czasu na gruncie poza zawodowym. Lokalna turystyka i zwiedzanie tak zwanej małej ojczyzny mogą okazać się równie ciekawe i ekscytujące.

Zadziwiające może okazać się jak wiele osób, nawet tych mieszkających w danym mieście od urodzenie, nie znam regionu i najbliższej okolicy swojego miasta. Podczas wyjazdu można to zmienić. Ciekawy program wycieczki i zaplanowane gry terenowe sprawią, że jej uczestnicy bez trudu zintegrują się, co z pewnością przełoży się na łatwiejszą i efektywniejszą współpracę w codziennym życiu zawodowym.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Nie zaniechaj rozwoju swojego zespołu. Szkolenie team building pomoże Ci zintegrować i zmotywować pracowników. Zobacz też nasze szkolenia zarządzanie zespołem. Zapraszamy.Jako uzupełnienie tego typu wydarzenia wieczorem można zaplanować wspólne warsztaty kulinarne. Czas spędzony w kuchni zgodnie z zasadą „przez żołądek do serca” sprawi, że nawet dotychczas nierozmawiający ze sobą członkowie zespołu będą mieli okazję się poznać i polubić. Niezależnie od regionu Polski, w którym mieści się siedziba firmy, w Waszej najbliższej okolicy na pewno znajduje się wiele ciekawych miejsc. Warto je poznać!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.