Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

W dzisiejszych czasach, na rynku pracy nie brakuje profesjonalnych firm, które wyspecjalizowały się w organizowaniu szkoleń, które nakierowane są na zdobycie cennego doświadczenia oraz integracji zespołowej. Taka forma szkoleń cieszy się, wśród pracowników coraz większą popularnością.

4 lutego 2019
zdjęcie - Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

Nowoczesna integracja, która bawi i uczy

W dzisiejszych czasach, na rynku pracy nie brakuje profesjonalnych firm, które wyspecjalizowały się w organizowaniu szkoleń, które nakierowane są na zdobycie cennego doświadczenia oraz integracji zespołowej. Taka forma szkoleń cieszy się, wśród pracowników coraz większą popularnością.

Imprezy firmowe organizowane dla pracowników, cieszą się ogromnym powodzeniem i mogą dać dużą szansę, na zbudowanie doskonałych relacji między pracownikami. Firmy takie wyspecjalizowały się w organizowaniu zabawnych imprez oraz tworzeniu profesjonalnych zajęć, w celu wsparcia integracji zespołu.

Dzięki szeroko pojętej integracji w dużym stopniu podnoszą się wartości pracowników, co z kolei przekłada się na konkretne efekty w ich pracy zawodowej.
Budowanie wspaniałych relacji między ludźmi, w znacznym stopniu zwiększa porozumiewanie się oraz tworzy dobrą atmosferę w środowisku pracy. Dzięki tego typu imprezom firmowym, można zbudować uniwersalny zespół, który to w trudnych i nerwowych sytuacjach będzie w stanie wyjść z każdego impasu.

Organizowane firmowe imprezy charakteryzują się przede wszystkim pełnym profesjonalizmem, bogatym doświadczeniem, wszechstronnością oraz sporą dawką humoru. Poza tym mają duży wpływ na budowanie świetnych relacji między ludźmi. Te firmy charakteryzują się wysokimi kwalifikacjami i pełnym profesjonalizmem.

Nowy teambuilding – teren atrakcyjnych zabaw integracyjnych

W celu zregenerowania pracowników i rozluźnienia emocji, firmy proponują swoim klientom wspaniałe zabawy na świeżym powietrzu, które przywrócą harmonie oraz zacisną więzy w drużynie. Jedną z ciekawych zabaw eventowych jakie przeżyją uczestnicy jest przygoda związana z postacią Arnolda Schwarzeneggera.

Zadaniem pracowników będzie odtworzenie scen z jego kultowego filmu. W tym celu przejdą oni krótki kurs walki wręcz, po którym będą musieli zmierzyć się na leśnej polanie z wielkim rosyjskim zapaśnikiem.

Do dyspozycji pracowników są także różnego rodzaju siatki, liny i inne potrzebne akcesoria, które mogą im przydać się w walce wręcz. Warto dodać, że naszym czołowym napastnikiem może być na przykład jeden z zawodników MMA. Projekt taki posiada urozmaicone kontakty w tym środowisku, dzięki czemu eventy będą się stale wzbogacać.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy w obecnych czasach wszystkie itegracje, spotkania firmowe, warsztaty czy atrakcje dla zespołu trzeba odłożyć na "lepsze czasy"?
Zdecydowanie nie.  Super doświadczeniem jest team building online.
Wszystkie nasze szkolenia online. Zapraszamy!

Teambuilding to wyjątkowa atrakcja na wszelkie imprezy pracownicze oraz pikniki dla firm. Ta szalona rozrywka przeznaczona jest zarówno dla graczy jak i jej obserwatorów. Z pewnością sprawi ona, że każde spotkanie integracyjne będzie jedyne w swoim rodzaju.
Ogromny wybór zabaw i gier integracyjnych dla pracowników

Na każdym spotkaniu integracyjnym, mamy do wyboru bogaty program różnego typu zabaw, ogromną ilość gier, które naładowane są scenariuszami kultowych filmów akcji. Najnowsze atrakcje przeznaczone są do integracji, rywalizacji oraz wspaniałej zabawy. Pracownicy, którzy biorą udział w tych zabawach mogą wcielać się w role słynnych bohaterów filmowych i brać udział w odtwarzaniu dynamicznych scen z będących na topie kinowych hitów.

Takie imprezy integrujace zespół odbywają się pod opieką byłych żołnierzy jednostek specjalnych oraz doświadczonych do bólu instruktorów. Na każdym etapie zabawy dostarczana jest pracownikom pozytywna energia, a zarazem spełnia się rola dobrej zabawy.

Klimat doskonałej zabawy eventowej jest budowany dzięki dokładnie przemyślanym elementom takim jak: oryginalna ścieżka dźwiękowa oraz umiejętne stopniowanie napięcia do dynamicznych i wyeksponowanych scen. Wielkie wrażenie na uczestnikach takiego rodzaju integracji terenowej robi olbrzymi wysiłek wniesiony na cel takiego przedsięwzięcia. Dlatego wszystkie doświadczone firmy na rynku, które trudnią się wyznaczaniem branżowych trendów, stawiają na nowoczesne zadania o charakterze teambuilding.

Taka nowoczesność jest coraz bardziej doceniana na naszym rynku. A wszelkie referencje, które dostają pracownicy w swoich firmach dają im ogromną satysfakcję i wiarę w słuszność tak zorganizowanych spotkań integracyjno - szkoleniowych.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Design Sprint to pięciodniowy proces odpowiadania na krytyczne pytania biznesowe poprzez projektowanie, prototypowanie i testowanie pomysłów z klientami. To największy przebój strategii biznesowej, innowacji, myślenia projektowego, z którego może korzystać każdy zespół.

Główną przyczyną, dla której firmy i organizacje decydują się podnieść kompetencje swoich pracowników w obszarze zarządzania projektami jest dynamika otaczającego nas świata. Kapryśna ekonomia, skracające się cykle produkcyjne, zmiany technologiczne, polityczne, prawne, demograficzne i kulturowe kształtują coraz wyższe oczekiwania klientów.

Przedstawiciele handlowi spędzają godziny na spotkaniach z zaprzyjaźnionymi, stałymi Klientami nie generując w ten sposób odpowiednich wyników sprzedażowych i nie poświęcając wystarczającej ilości czasu Klientom mniej lubianym.

Ocena 360 stopni jest najczęściej wykorzystywana do oceny kompetencji kadry kierowniczej oraz osób na wysokich stanowiskach organizacyjnych. Niemniej jednak można ją stosować również w odniesieniu do innych grup pracowniczych.

Czy jesteśmy przygotowani na rozwiązywanie kryzysów społecznych na poziomie administracji publicznej? Funkcjonowanie urzędu to nie tylko tzw. trudni petenci czy coraz powszechniejsze kryzysy w mediach społecznościowych. To również, a może przede wszystkim, kryzysy społeczne. Ten rodzaj trudnych sytuacji i napięcia jest gwarantem, że prędzej czy później zjawią się media.
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.