Paintball

Organizacja eventów firmowych jest coraz popularniejsza formą stwarzania pracownikom odpowiedniego klimatu i atmosfery w pracy. Innymi słowy, pracodawca, który decyduje się na organizację tego typu przedsięwzięcie powinien przede wszystkim mieć wizję tego, co chce osiągnąć dzięki takiej czy innej imprezie.

19 grudnia 2018
zdjęcie - Paintball

Paintball

Organizacja eventów firmowych jest coraz popularniejsza formą stwarzania pracownikom odpowiedniego klimatu i atmosfery w pracy. Innymi słowy, pracodawca, który decyduje się na organizację tego typu przedsięwzięcie powinien przede wszystkim mieć wizję tego, co chce osiągnąć dzięki takiej czy innej imprezie.

Trzeba bowiem wiedzieć, że prawidłowo zorganizowany firmowy event będzie nie tylko zabawą, ale także metodą na integrację, rozładowanie napięć wewnątrz grupy i wytworzenie pozytywnej energii potrzebnej do wspólnego osiągania założonych celów.

Jednym z popularniejszych i nie wymagających szczególnych nakładów pracy i środków sposobów na zorganizowanie firmowej imprezy jest paintball. Ta szczególna forma gry terenowej połączona na przykład z grillem lub wspólnym biesiadowaniem to idealne sposób na to, by zgrać ze sobą zespół oraz pozwolić na wyładowanie negatywnych emocji bez obaw o ich konsekwencje.

Warto tu zaznaczyć, że obecnie możliwe jest korzystanie zarówno z tradycyjnej formy tej rozgrywki – czyli strzelania kulkami z farbą w otwartym terenie lub też nieco nowszą formą – czyli laserowym paintballem, w którym zamiast kulek mamy do dyspozycji „broń” laserową, a całość rozgrywki odbywa się w zamkniętych halach.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Jak pokazuje szereg badań oraz doświadczenia samych uczestników gra w paintballa wyzwala szereg pozytywnych emocji i pozwala poznać naszych współpracowników w zupełnie nowych, odmiennych od pracowniczych warunkach.

Daje to impuls do tego by lepiej wzajemnie się rozumieć i móc sprawdzić samych siebie oraz kolegów w sytuacji często o wiele bardziej stresującej niż sama praca.

Będzie to jednak swoistego rodzaju katharsis, które już kolejnego dnia, kiedy wszyscy zasiądą za biurkiem pozwoli odczuć wyraźną poprawę nastroju i większy entuzjazm w stosunku do pracy.

Dodatkowo warto pamiętać, że paintball jest sportem, do którego warto wracać, stworzyć swoistą ligę wewnątrz firmy i tym samym pozwalać na odreagowywanie codziennych stresów poprzez rywalizację także na innych polach niż wyniki za ostatni kwartał.

Ponadto nawet jeżeli wskutek tych eventów pojawią się siniaki lub inne otarcia, to będzie to także element integrujący i scalający grupę wokół wspólnych, silnych przeżyć.

Będzie to procentować większa wydajnością pracowników i zadowoleniem z codziennych, wykonywanych obowiązków.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.