Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie

Nie da się ukryć, że większości z nas zależy na posiadaniu dobrze płatnej pracy. Oprócz wysokiego wynagrodzenia, dążymy również do tego, by wykonywana przez nas praca interesowała nas choćby w drobnym stopniu. Interesująca i ciekawa praca zapewni nam bowiem nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dobre samopoczucie.

Gamma - Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie


Pomysły na wyjście integracyjne w Warszawie

Nie da się ukryć, że większości z nas zależy na posiadaniu dobrze płatnej pracy. Oprócz wysokiego wynagrodzenia, dążymy również do tego, by wykonywana przez nas praca interesowała nas choćby w drobnym stopniu. Interesująca i ciekawa praca zapewni nam bowiem nie tylko pieniądze, ale przede wszystkim dobre samopoczucie. W pracy spędzamy przeważnie większość dnia, dlatego dobrze by było lubić do niej przychodzić. Praktycznie w każdym zawodzie można spotkać się ze stresem. Stres w miejscu pracy to zjawisko dość powszechne i niemożliwe do całkowitej eliminacji.

Możemy jednak skutecznie minimalizować negatywne skutki stresu. Jednym ze skutków stresu jest chociażby pogorszenie relacji w zespole. Kolejnym czynnikiem, który wpływa na pogorszenie relacji międzyludzkich jest również agresja. Agresja w miejscu pracy nie tylko zaburza komunikację, ale również sprawia, że stajemy się dla siebie złośliwi i nieprzyjaźni. Dobrym sposobem na odbudowanie i wzmocnienie więzi pracowniczych są różnego rodzaju wyjazdy oraz wyjścia integracyjne. Firmowe imprezy pracownicze są coraz popularniejszym sposobem na budowanie silnego i sprawnego zespołu.

Dobrym pomysłem na imprezę firmową są różnego rodzaju imprezy taneczne. Imprezy takie warto połączyć ze szkoleniami. Przed imprezą można przeprowadzić szkolenie, a później zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy. Warto jednak zadbać o to, by tematyka szkoleń tuż przed imprezą była luźna. Sprawdzą się więc szkolenia o tematyce takiej jak radzenie sobie ze stresem czy budowanie umiejętności interpersonalnych. Największy wybór ciekawych miejsc, w których warto zorganizowąć imprezę będziemy mieć w dużych miastach, takich jak na przykład Warszawa.

Stolica to prężnie rozwijające się miasto, w którym działa wiele korporacji. Integracja pracowników w tak dużym mieście może odbywać się na wiele sposobów. Jeżeli zależy nam na organizacji klubowej imprezy, warto zapoznać się z ofertą takich klubów jak chociażby Odessa Club, Muzeum Neonów czy Przystanek Wisła. Ciekawym pomysłem na imprezę integracyjną będą również wyjścia do miejsc takich jak kręgielnia czy escape roomy. W escape roomie należy działać zespołowo, aby osiągnąć sukces. Pracownicy będą więc musieli ze sobą współpracować.

Umiejętność współpracy w escape roomie może pozytywnie przełożyć się na współpracę w firmie. W Warszawie warto zwrócić uwagę na takie miejsca jak Enigma Room czy Puzzles Escapes. W Puzzles Escapes pracownicy będą mogli szkolić swoje umiejętności logiczne. Będzie to więc idealne wyjście dla pracowników, których praca wymaga nabycia umiejętności logicznego myślenia. Spotkania integracyjne mogą trwać jeden wieczór, cały dzień lub na przykład weekend. Wiele zależy od czasu jakim dysponują pracownicy oraz kosztów, które jest w stanie ponieść firma. Dużą popularnością cieszy się nadal paintball. Gra w paintball sprzyja nie tylko budowaniu więzi zespołowych, ale również pozwala oderwać się od pracy za biurkiem. Jeżeli więc nasi pracownicy wykonują na co dzień pracę umysłową, paintball może być dla nich ciekawą odmianą spędzania czasu.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Czy należy odłożyć na później wszystkie formy integracji, spotkań firmowych, warsztatów i atrakcji dla zespołu? Zdecydowanie nie. Szkolenie team building to unikalne doświadczenie. Zobacz też nasze szkolenie z motywowania. Zapraszamy!

Reasumując wyżej zebrane rozważania bez większych trudności można dojść do wniosku, że wyjścia integracyjne są bardzo przydatne. Coraz więcej firm decyduje się więc na ich organizację. Największy wybór ciekawych propozycji na wyjścia integracyjne będziemy mieć w dużych miastach. To jaki rodzaj imprezy wybierzemy w znacznej mierze zależy od tego, jakie posiadamy oczekiwania. Wciąż dużą popularnością cieszą się tradycyjne imprezy klubowe oraz paintball. Nie da się również ukryć, że ciekawym pomysłem na wyjście pracownicze będą również wizyty w coraz bardziej popularnych escape roomach. Wyjścia intergacyjne mają wiele rozmaitych zalet.

Pracownicy dzięki takim wyjściom stają się bardziej zrelaksowani. Łatwiej jest im również nawiązywać przyjaźnie, co pozytywnie przekłada się na pracę w zespole. Aby wyjścia integracyjne przyniosły upragnione rezultaty, muszą być organizowane regularnie i systematycznie. Nie warto unikać wyjść integracyjnych nawet wtedy, gdy mamy trudny okres w firmie.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.