Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

2 stycznia 2019
zdjęcie - Przyjemne z pożytecznym

Teambuilding - Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

Poniżej trzy najciekawsze szkolenia/wydarzenia:

 1. Zajęcia z bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy w ramach akademii jazdy. To doskonały pomysł dla osób, które na co dzień pracują z samochodem służbowym, są kierowcami, przedstawicielami handlowymi, dużo podróżują. Są dodatkowo narażone na wypadki, kolizje, niebezpieczne sytuacje na drodze, ale także zmiany zwyrodnieniowe związane z nieergonomiczną postawą podczas jazdy. Udział w odpowiednim szkoleniu pomoże na przygotowanie się do trudnych chwil.

  Nauka obejmuje poprawę techniki i taktyki prowadzenia auta, bezpieczeństwa i pewności prowadzenia auta, symulowanie sytuacji, które mogą mieć miejsce na drodze, np. poślizg, dachowanie, gwałtowanie hamowanie. Kierowca będzie mógł sprawdzić swoje reakcje na drodze i poznać siebie w sytuacji ekstremalnego stresu.

  Zajęcia są bezpieczne i prowadzone w różnych stopniach zaawansowania. Każdy kierowca po ukończeniu danego poziomu otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. To pozwala nie tylko na poprawę samej techniki jazdy, ale także na budowanie pewności siebie. Należy pamiętać, że nie są to zajęcia tylko dla mężczyzn.

 2. Kurs pierwszej pomocy przeprowadzony wśród pracowników będzie miał same korzyści. Nie ma tu mowy o nudnym wykładzie z teorii ratowania życia, zorganizujmy zajęcia gdzie pracownicy naprawdę będą mogli wykazać się.

  Niech to będzie nie tylko resuscytacja, ale niech to będą zajęcia w stylu zawodów strażaków - wyciąganie manekina z samochodu, gaszenie małego pożaru, przeniesienie manekina, tamowanie krwotoków, opatrywanie ran.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:


  Takie zajęcia są doskonałą integracją, budują poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za drugą osobę, budują działanie zespołowe. Wiele z tych informacji na pewno zostanie w głowach uczestników i może dzięki temu w przyszłości uratują komuś życie.

 3. Kurs samoobrony. To ciekawa aktywność fizyczna podczas której uczestnicy poznają podstawowe techniki obroną przed atakiem. Nie jest przeznaczony tylko dla kobiet, każdy narażony jest na niebezpieczeństwo więc taki kurs będzie dla każdego przydatny.

  Są to zajęcia w grupie podczas których pracownicy mogą motywować się nawzajem, ale także poznać od zupełnie innej strony. Kursy dla osób prywatnych organizowane są przez Straż Miejską, dla grup zorganizowanych najodpowiedniejsze będą firmy eventowe.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.