Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

zdjęcie - (the_title())

Teambuilding - Przyjemne z pożytecznym

Istnieje wiele przykładów integracji, które pozwolą nie tylko na stworzenie zgranej grupy, ale także wzbogacą pracowników o nowe doświadczenia i umiejętności, które mogą być przydatne w życiu zawodowym i prywatnym.

Poniżej trzy najciekawsze szkolenia/wydarzenia:

 1. Zajęcia z bezpiecznej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy w ramach akademii jazdy. To doskonały pomysł dla osób, które na co dzień pracują z samochodem służbowym, są kierowcami, przedstawicielami handlowymi, dużo podróżują. Są dodatkowo narażone na wypadki, kolizje, niebezpieczne sytuacje na drodze, ale także zmiany zwyrodnieniowe związane z nieergonomiczną postawą podczas jazdy. Udział w odpowiednim szkoleniu pomoże na przygotowanie się do trudnych chwil.

  Nauka obejmuje poprawę techniki i taktyki prowadzenia auta, bezpieczeństwa i pewności prowadzenia auta, symulowanie sytuacji, które mogą mieć miejsce na drodze, np. poślizg, dachowanie, gwałtowanie hamowanie. Kierowca będzie mógł sprawdzić swoje reakcje na drodze i poznać siebie w sytuacji ekstremalnego stresu.

  Zajęcia są bezpieczne i prowadzone w różnych stopniach zaawansowania. Każdy kierowca po ukończeniu danego poziomu otrzymuje certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności. To pozwala nie tylko na poprawę samej techniki jazdy, ale także na budowanie pewności siebie. Należy pamiętać, że nie są to zajęcia tylko dla mężczyzn.

 2. Kurs pierwszej pomocy przeprowadzony wśród pracowników będzie miał same korzyści. Nie ma tu mowy o nudnym wykładzie z teorii ratowania życia, zorganizujmy zajęcia gdzie pracownicy naprawdę będą mogli wykazać się.

  Niech to będzie nie tylko resuscytacja, ale niech to będą zajęcia w stylu zawodów strażaków - wyciąganie manekina z samochodu, gaszenie małego pożaru, przeniesienie manekina, tamowanie krwotoków, opatrywanie ran.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

  Poznaj nasze rozwiązania:


  Takie zajęcia są doskonałą integracją, budują poczucie wspólnoty i odpowiedzialności za drugą osobę, budują działanie zespołowe. Wiele z tych informacji na pewno zostanie w głowach uczestników i może dzięki temu w przyszłości uratują komuś życie.

 3. Kurs samoobrony. To ciekawa aktywność fizyczna podczas której uczestnicy poznają podstawowe techniki obroną przed atakiem. Nie jest przeznaczony tylko dla kobiet, każdy narażony jest na niebezpieczeństwo więc taki kurs będzie dla każdego przydatny.

  Są to zajęcia w grupie podczas których pracownicy mogą motywować się nawzajem, ale także poznać od zupełnie innej strony. Kursy dla osób prywatnych organizowane są przez Straż Miejską, dla grup zorganizowanych najodpowiedniejsze będą firmy eventowe.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.