Ucieknijmy razem

W ramach integrowania pracowników i budowania przynależności do grupy pracodawcy mają do wyboru wiele firm eventowych oferujących realizację różnych aktywności. Aby skorzystać z ciekawej propozycji integracji nie trzeba nawet wyjeżdżać z miasta, w którym prowadzimy działalność. Doskonałym pomysłem jest zorganizowanie wyjścia pracowników do escape roomu.

2 stycznia 2019
zdjęcie - Ucieknijmy razem

W ARTYKULE:

Ucieknijmy razem

W ramach integrowania pracowników i budowania przynależności do grupy pracodawcy mają do wyboru wiele firm eventowych oferujących realizację różnych aktywności. Aby skorzystać z ciekawej propozycji integracji nie trzeba nawet wyjeżdżać z miasta, w którym prowadzimy działalność. Doskonałym pomysłem integrowania pracowników jest zorganizowanie wyjścia pracowników do escape roomu.

Escape room - ucieknijmy razem

To doskonała rozrywka, która cieszy się coraz większą popularnością. W skrócie polega to na tym aby rozwiązać wszystkie zagadki i zadania aby wyjść z pomieszczenia, w którym zostaliśmy zamknięci.

Dostępnych pokojów jest całe mnóstwo, właściciele stylowych budynków coraz chętniej zamieniają pokoje na miejsca ucieczek. Istnieją już rankingi escape roomów.

Kilka z nich, które zawsze zajmują wysokie miejsca:

  • escape room w gdańskim teatrze - miejscem rozwiązywania zagadek jest scena i zaplecze związane z konkretną sztuką. To miała być czasowa realizacja, ale cieszyła się taką popularnością, że wróci w kolejnym sezonie;
  • escape room pod Łodzią - opuszczone budynki byłego kolonijnego ośrodka milicyjnego zaaranżowane na miejsce z horroru. Możliwa organizacją nocą co z pewnością wywoła dodatkowe emocje. Gracze poruszają się nie tylko w ramach jednego budynku, ale całego kompleksu;
  • Warszawa - bank - uczestnicy próbują włamać się do skarbca, w którym znajduje się fortuna;
  • Zabrze - escape room utworzony w szybach byłej kopalni. Uczestnicy oświetlają sobie drogę tylko latarkami.

W wielu miastach escape roomy znajdują się w centrach starych miast, w kamienicach, opuszczonych budynkach. Zmierzmy się wspólnie z hotelem z horroru, pokojem stylizowanym na dawne lata, pokojem szalonego naukowca lub pokojem Jamesa Bonda. Wspólne rozwiązywanie zadań i zagadek wymaga współpracy i pracy w grupie.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Firmowe imprezy integracyjne są idealną okazją na nawiązanie relacji między pracownikami.  Impreza integracyjna,podczas której uczestnicy doświadczają atrakcyjnych w formie gier szkoleniowych, a następnie z pomocą trenera pozyskują wiedzę na temat zjawisk i procesów, które zaszły, może stać się solidnym fundamentem dalszych relacji służbowych.

Poznaj nasze rozwiązania zaprojektowane w duchu team building :

Silne emocje na pewno ujawnią kto świetnie radzi sobie w sytuacjach stresowych, kto potrafi zapanować nad grupą, kto potrafi ułożyć strategię działania, kto jest pomysłowy, kto łączy w jedno różne wskazówki.

Grupy wchodzące do określonych pokoi nie mogą być zbyt liczne więc to nie jest dobra forma integracji dla firm zatrudniających kilkudziesięciu pracowników. Jeżeli utworzymy kilka grup pojawia się dodatkowo nutka rywalizacji - każda ucieczka jest odmierzana na zegarze, każda grupa będzie chciała być najszybsza.

To doskonała zabawa, wspólne rozwiązywanie problemów i aktywność wymagająca dużego zaangażowania. To także jedna z tańszych opcji wspólnej zabawy.

ZOBACZ LOSOWE ARTYKUŁY Z NASZEJ STREFY WIEDZY

Model ścieżki do celu autorstwa R House’a i M. Evansa zakłada, że zadaniem lidera jest wspieranie lidera w osiąganiu ich celów oraz dbanie o to, by cele indywidualne i pracowników były zgodne z celami całej grupy lub organizacji.

Handlowcy codziennie wykonują z niechęcią rozmowy typu „cold call” próbując umówić się na spotkania do nowych klientów. Większość nie jest jednak w stanie przekonać recepcjonistek i asystentek do połączenia z właściwą osobą...

Porozumiewanie się wymaga energii, wysiłku i koncentracji, a mimo tego rezultaty nie są takie, jakich się oczekuje. Model Extended DISC® proponuje rozwiązania, dzięki którym komunikacja z innymi będzie bardziej skuteczna.

Proces zwolnień monitorowanych kładzie nacisk na zapewnienie objętym nim pracownikom umiejętności poruszania się na rynku pracy i szukania nowych możliwości rozwoju zawodowego.

Większość ludzi nie lubi zmian. Zwłaszcza w obszarze zawodowym wszelkie modyfikacje bywają trudnym doświadczeniem. Dla lepszego zarządzania zmianą w firmą warto poznać mechanizmy reakcji emocjonalnych pracowników. W tym celu można się posłużyć teorią stresu psychologicznego Lazarusa i Folkman.

Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel: 22/266 08 48,

tel. kom.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel: 22/266 08 48,
tel. kom.: 505 273 550

ul. Mysłowicka 15
01-612 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2019 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.