Udane outdoorowe imprezy firmowe

Choć jeszcze wielu osobom impreza firmowa kojarzyć się może z uroczystą kolacją przygotowaną z okazji nadchodzących świąt lub imprezą z wynajętym DJ-em, to współczesne firmy eventowe prześcigają się w dużo ciekawszych propozycjach zorganizowania pracownikom czasu poza firmą.

18 grudnia 2018
zdjęcie - Udane outdoorowe imprezy firmowe

Udane outdoorowe imprezy firmowe

Choć jeszcze wielu osobom impreza firmowa kojarzyć się może z uroczystą kolacją przygotowaną z okazji nadchodzących świąt lub imprezą z wynajętym DJ-em, to współczesne firmy eventowe prześcigają się w dużo ciekawszych propozycjach zorganizowania pracownikom czasu poza firmą.

Często są to wyjazdy integracyjne w tereny poza miastem, na których czekają uczestników aktywności wyzwalające w nich sporą dozę adrenaliny i pozwalające na dosłowne fizyczne wyżycie się, z daleka od biurka i komputera.

Często to dopiero podczas takich zorganizowanych zajęć outdoorowych mamy szansę poznać nieco lepiej kolegę pracującego biurko obok, o którym wiemy na co dzień tylko tyle, że lubi kawę z mlekiem. Osoby usuwające się na co dzień w firmie w cień, mogą podczas wyjazdów firmowych wykazać się pomysłowością w rozwiązywaniu stawianych przed ich uczestnikami problemów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Projektując szkolenia team building dokładamy staranności w doborze aktywności dla uczestników, wyborze charyzmatycznego prowadzącego oraz profesjonalnej ekipy wspierającej i animującej wydarzenie.

Firmowe imprezy integracyjne to nasza specjalność! Sprawdź sam:

Aktywności pomyślane według idei teambuildingu pozwalają także kadrze zarządzającej zasobami ludzkimi zorientować się, jakiego typu zadania można postawić przed poszczególnymi członkami zespołu: czy są oni bardziej nastawieni na kierowanie zespołem, czy też należą raczej do ekipy cicho i skutecznie wspierającej fundamenty przeprowadzanych zadań.

Wszystkie te umiejętności można zaobserwować prowadząc mądrą politykę zarządzającą firmą, nastawioną na długotrwały proces teambuildingu, wzmacniającego relacje pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu i pozwalającego im poczuć się pewniej na swojej pozycji w firmie.

Integracyjne wyjazdy outdoorowe sprzyjające kreowaniu tego typu relacji firmowych najczęściej w dzisiejszych czasach wiążą się z oryginalnymi aktywnościami fizycznymi, które pozwalając na znacznie rozluźnienie pracowników i ich wzajemne poznawanie się w zupełnie innej, niż oficjalna, biurowa sytuacja.

Firmy organizujące tego typu wyjazdy proponują więc popularne zabawy integrujące zespół, takie jak paintball – gra zespołowa rodem ze Stanów Zjednoczonych, która rozgrywana w środowisku leśnym lub opuszczonych budynkach pozwala na realizowanie najbardziej fantazyjnych scenariuszy bez przelewania krwi uczestników.

Mimo pewnego opatrzenia się, paintball zamówiony w firmie, która specjalnie do tego typu aktywności dopisuje oryginalny scenariusz do zrealizowania – nadal cieszy się sporą popularnością.

Inne popularne i oryginalne aktywności wybijającej pracowników z codziennej rutyny to obecnie tunele aerodynamiczne – pozwalające przez krótkie chwile znaleźć się w świecie pozbawionym grawitacji. W specjalnie przygotowanych pomieszczeniach uczestnicy mogą w pełni bezpiecznie doświadczyć tak podnoszącego adrenalinę doświadczenia, jakim jest swobodne spadanie w trakcie skoku spadochronowego. Satysfakcja i dobra zabawa są w trakcie tego doświadczenia gwarantowane!

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

24 czerwca 2019
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
24 czerwca 2019
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
24 czerwca 2019
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
24 czerwca 2019
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.
24 czerwca 2019
Wiele mówi się ostatnio o różnych formach, które mogą przybierać szkolenia integracyjne dla firm. Kreatywność pod tym względem bywa naprawdę olbrzymia. Każdemu z tego typu pomysłów powinna jednak zawsze przyświecać idea team buildingu. Czym on tak naprawdę jest i do czego może się przydać podczas wyjazdów firmowych?
Gamma - newsletter

Newsletter

Bądź na bieżąco z nowymi treściami wikiGammy. Zapisz się do naszego newslettera.

Zapraszamy do naszej

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Wideo
Wideo

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać

TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,E-mail:
biuro@projektgamma.pl

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapęlub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.