Wyjazd integracyjny i zabiegi pielęgnacyjne w spa

Nowością na rynku imprez firmowych w ostatnich latach jest spore zróżnicowanie oferty skierowanej w jednym czasie do grup zróżnicowanych jeśli chodzi o płeć.

zdjęcie - (the_title())

Wyjazd integracyjny i zabiegi pielęgnacyjne w spa

Nowością na rynku imprez firmowych w ostatnich latach jest spore zróżnicowanie oferty skierowanej w jednym czasie do grup zróżnicowanych jeśli chodzi o płeć.

Oczywiście, nadal popularne są imprezy tematyczne czy zespołowe gry szkoleniowe pozwalające całemu zespołowi odkrywać swoją siłę, jeśli chodzi o postawione przed nimi problemy i zadania, jednak organizatorzy dostrzegają coraz częściej różne oczekiwania, jeśli chodzi o możliwości rozluźniania atmosfery i zapewnienie interesujących zajęć na wyjazdach pracowniczych w przypadku kobiet i mężczyzn.

Jeżeli wyjazd pracowniczy zamawia duża korporacja, może zamówić u firm specjalizujących się w ich organizacji osobne aktywności dla obu płci. O ile więc w przypadku mężczyzn zawsze popularnością będą cieszyć się tak podnoszące adrenalinę rozrywki, jak paintball, zorbing, kręgle czy mecze grupowe, o tyle oferta dla kobiet jest dużo bardziej zróżnicowana i obejmuje nie tylko zabiegi kosmetyczne w spa, ale też zajęcia pozwalające na rozwój zainteresowań.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Gry szkoleniowe i wyjazdy integracyjne dla firm pozwalają na nawiązywanie i zacieśnianie relacji między pracownikami oraz budowanie marki pracodawcy. Pomagamy nadać takim spotkaniom odpowiednio atrakcyjną formę oraz dobrać aktywności wyzwalające energię i emocje.

Poznaj nasze rozwiązania:

Odnowa biologiczna w spa znajdującym się w hotelach przygotowanych na przyjmowanie grup na wyjazdach firmowych jest zresztą coraz popularniejsza nie tylko wśród płci pięknej. Wraz ze wzrostem świadomości wpływu stanu własnego ciała na ogólne samopoczucie i zmniejszenie codziennego stresu, z odnowy biologicznej coraz chętniej zaczęli korzystać także panowie, ceniąc sobie takie możliwości, jak basen, jacuzzi czy sauna. Szczególną popularność zyskała ta ostatnia.

Sauna, której tradycję w znacznym stopniu rozwinęły kraje skandynawskie pozwala na pełen relaks, wzmacnia odporność i znakomicie wpływa na stan skóry. Wraz z coraz częstszym jej korzystaniem w ramach firmowych wyjazdów można skorzystać m. in. z seansów saunowania prowadzonych przy wykwalifikowanych saunamistrzów.

Realizowane przy odpowiednio dobranej muzyce, często z użyciem specjalnych olejków aromaterapeutycznych, seanse saunowania budzą entuzjazm wśród fanów tego sposobu spędzenia relaksu, a na seanse specjalistów w dziedzinie ich przeprowadzania poluje się z dużym wyprzedzeniem.

Sauna dzięki konieczności powolnego przeprowadzania całego procesu korzystania z jej dobrodziejstw idealnie nadaje się na relaks łączący pracowników w czasie wyjazdu firmowego i budowanie pozytywnych relacji między nimi także w trakcie codziennych dni w pracy.

Dodatkowo coraz częściej możliwe jest w niej skorzystanie z zabiegów kosmetycznych, jak peelingi czy maseczki, dzięki czemu organizatorzy w pełni zadbają nie tylko o stan zrelaksowania, ale też efektowny wygląd.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

2007 rok obfituje w ważne wydarzenia. W kwietniu Komitet Wykonawczy UEFA ogłasza, że Polska z Ukrainą będą współorganizować piłkarskie Mistrzostwa Europy w 2012 roku. Lato przynosi koncerty legend – największe hity dla polskiej publiczności śpiewają członkowie The Rolling Stones oraz Red Hot Chili Peppers. Gorąco jest również na scenie politycznej – dochodzi do samorozwiązania Sejmu, a w październiku do przyspieszonych...
Istnieje wiele sposobów na integrację w firmie i wcale nie musi ona sprowadzać się do wspólnego spędzania czasu przy stole, podczas weekendowych wyjazdów do hotelu.
Firmowa integracja potrafi przybierać naprawdę różne oblicza. Nie musi być to już bynajmniej wypad do pubu czy hotelowe imprezowanie. Integracja zaczyna nabierać zupełnie innych, zróżnicowanych form, które nie dość, że odstresowują i dają rozrywkę, to na dodatek tworzą więzi, budują zaufanie i doskonalą umiejętności wspólnego działania.
Wyjazdy integracyjne dla firm coraz częściej przybierają urozmaicone formy, bardzo odległe od dobrze wszystkim znanych wyjazdów hotelowych. Obecnie tworzy się je w oparciu o team building, który ma za zadanie, na podstawie konkretnego scenariusza, wzmocnić więzy między pracownikami.
Integracja nie musi być wcale nudnym, służbowym obowiązkiem, który trzeba wykonać dla świętego spokoju. Może być wyzwaniem, świetną zabawą, a nawet prawdziwą przygodą, która porwie wszystkich uczestników.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.