Co to jest HR w medycynie?

HR w medycynie odgrywa bezsprzecznie niezwykle ważną rolę. Odpowiada za dobieranie do zespołu odpowiednio wykształconych i zmotywowanych jednostek. 

zdjęcie - (the_title())

  HR w medycynie odgrywa bezsprzecznie niezwykle ważną rolę. Odpowiada za dobieranie do zespołu odpowiednio wykształconych i zmotywowanych jednostek.

  Jednocześnie, do jego obowiązków należy nadzór nad efektywnością, używanymi przez personel technikami czy narzędziami, oraz dopilnowanie, aby program szkoleniowy był możliwie najlepiej rozwinięty, gdyż medycyna jest wyjątkowo szybko rozwijającym się obszarem, a opieka medyczna nie może pozwolić sobie na używanie przestarzałych metod.

   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Gamma. W poprzednim roku przeszkoliliśmy ponad sześć tysięcy klientów indywidualnych i ponad tysiąc klientów instytucjonalnych. Oferujemy szkolenia HR, managerskie, sprzedażowe i szkolenia dla administracji publicznej. W rankingu Gazety Finansowej – „Najlepsze Firmy Szkoleniowe” po raz kolejny zajęliśmy 1 miejsce. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

   

  Mówi się, że szpital funkcjonuje jak małe miasto, choć bardziej dynamicznie ze względu na konieczność interakcji między ludźmi na wielu szczeblach współpracy.

  Odpowiedzialny niemal za wszystko, od nadzoru zasobów ludzkich po bezpieczeństwo, departament HR jest kluczowym ośrodkiem w placówkach opieki medycznej. Za wszystko, co choćby w najmniejszym stopniu dotyczy personelu szpitala, lub opieki nad klientem odpowiedzialny będzie HR.

  Rozpatrywanie zażaleń, szkolenia pracowników, konsultacje, rozwiązywanie problemów, podtrzymywanie wysokiego standardu usług i dobieranie odpowiednich zespołów, jak i często rozpatrywanie grafiku to tylko nie które z wielu obowiązków działu HR w placówkach medycznych, konieczne, aby jakość usług i opieka pacjenta znajdowały się na jak najwyższym poziomie i oby szpital sprawnie funkcjonował.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Praca to środowisko, w którym chcemy być najlepszą wersją samego siebie, a nasze wyniki i produktywność jest stale oceniania. Nie chcemy zawieść przełożonego, współpracowników, samych siebie. Liczymy na podwyżkę, awans i chcemy, by nasza praca została doceniona.
  Asertywnością nazywamy umiejętność obrony własnych poglądów z zachowaniem pozytywnego, spokojnego zachowania. Do sztuki asertywności zalicza się również zdolność opanowania emocji, które zazwyczaj towarzyszą nam, gdy jesteśmy zmuszeni argumentować nasze potrzeby.
  Według definicji, asertywność to zdolność obrony własnych i cudzych praw i poglądów ze spokojnym i pozytywnym nastawieniem, bez agresji i pasywnego przyzwolenia na narzucenie sobie czyichś wartości czy opinii. W dużym uproszczeniu oznacza to w sposób przystępny zaznaczanie własnych potrzeb, wątpliwości.
  Psychologia to jeden z bardziej klasycznych kierunków studiów. Pozwala zdobyć wiedzę na temat ludzkiego umysły, mechanizmów funkcjonowania ludzkiej psychiki, procesów decyzyjnych.
  Znajomość podstaw psychologii jest przydatna w praktyce właściwie w każdym obszarze życia, w którym mamy kontakt z innymi ludźmi.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.