Dziś nie pytamy czy zmiany są potrzebne tylko czy zostały właściwie przeprowadzone

Szkolenia i wdrażanie zmiany

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian

Z naszego doświadczenia uniwersalne rozwiązania mają ograniczoną skuteczność. W przypadku projektowania i wdrażania zmiany skuteczność ma krytyczne znaczenie – nie bez powodu, w zależności od badań, 40-80%  wdrażanych zmian nie przynosi oczekiwanych rezultatów. 

Dlatego proponujemy kompleksowe podejście do zarzadzania zmiany, w którym, rozróżniamy trzy kategorie uczestników zmiany:

  • Dla osób odpowiedzialnych za kreowanie, projektowanie i zarządzanie wdrażaniem zmiany – dedykujemy szkolenie Zarządzanie Zmianą, które dostarcza wiedzy i narzędzi umożliwiających skuteczną realizację całego procesu zmiany: od zainicjowania aż po rozliczenie rezultatów wdrożenia.
  • Dla osób odpowiedzialnych za sprawne wdrożenie zmiany bezpośrednio w swoim zespole – dedykujemy szkolenie Wprowadzanie Zmiany, które uczy jak sprawnie przeprowadzić określony zespół ludzi przez zmianę.
  • Dla pozostałych osób, których dotyczy wprowadzana zmiana – dedykujemy szkolenie Podejście do Zmiany, które uświadamia, że zmiany są nieuniknione i dostarcza praktyczne wskazówki jak najszybciej i najlepiej dostosować się do wdrażanej zmiany.

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian, co przekłada się m.in. na następujące wskaźniki:

  • Skrócenie czasu wprowadzania zmian
  • Redukcję kosztów wprowadzania zmian
  • Wzrost wskaźników jakościowych wprowadzanych zmian
  • Skrócenie czasu i redukcję kosztów tzw. „przejściowego” spadku zaangażowania i wydajności pracowników
Efektywne wdrażanie zmiany w organizacji
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Efektywne wdrażanie zmiany w organizacji
Zapraszamy do zapoznania się z procesem doradczo-szkoleniowym, który umożliwia zdecydowanie szybsze wdrażanie zmian w organizacji.
Zarządzanie zmianą na poziomie organizacji
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Zarządzanie zmianą na poziomie organizacji
Dlaczego tak duży odsetek wdrażanych zmian nie przynosi oczekiwanych rezultatów albo przynosi je zdecydowanie później niż to było zaplanowane?
Wprowadzanie zmiany w zespole
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Wprowadzanie zmiany w zespole
Czasem liderów zaskakuje postawa niektórych osób w zespole podczas zmiany: ta osoba, na którą lider mógł zwykle liczyć, ku jego zaskoczeniu, stawia największy opór. Dlaczego tak się dzieje? Podczas szkolenia dostaniecie Państwo odpowiedź na to pytanie i na wiele innych.
Moje podejście do zmiany
szkolenie na zamówienie/szkolenie zamknięte
Moje podejście do zmiany
Zauważamy że w świecie VUCA (zmiennym, niepewnym, złożonym)  walkę konkurencyjną wygrywają Ci, którzy potrafią szybciej niż inni dostosować się do zmian. To szkolenie uświadamia co się z nami dzieje w zmianie oraz podpowiada jak najwięcej i najszybciej skorzystać na zmianie.

Zobacz w dziale:

Gamma 4 IT
Zawsze jest przestrzeń na podniesienie produktywności IT
Świat IT ma swoją unikalną charakterystykę. Złożone projekty w zmieniającej się rzeczywistości, świat liczb i slna potrzeba uzgodnień, wielość klientów wewnętrznych, czasami zewnętrznych. Rozumiejąc tą rzeczywistość przygotowaliśmy szkolenia dla IT z obszaru kompetencji miękkich.
Lean Management

Zły system zawsze pokona dobrego człowieka

Cykl warsztatów poświęconych Lean Management koncentruje się wokół transformacji Firmy w myślącą organizację, dostarczającą swoim klientom dokładnie tego, czego potrzebują w oczekiwanym czasie i jakości.
Szkolenia dla zakładów produkcyjnych

Jakość to robić coś dobrze, kiedy nikt nie patrzy

Wierzymy, że dwa podstawowe fundamenty zakładu produkcyjnego to technologia i kapitał ludzki.  My zajmujemy się tym drugim obszarem.  Wiemy, że doradztwo i szkolenia dla zakładów produkcyjnych powinny rozwiązywać konkretne problemy. Ich skuteczność powinna być widoczna bezpośrednio po szkoleniu.
Zarządzanie projektami
Dobieramy metodykę zarządzania projektami pod charakterystykę organizacji
Metodyk zarządzania projektami jest tak wiele, że trudno wybrać tą właściwą. Pomagamy w tym wyborze  proponując w programach najkorzystniejsze rozwiązania, gotowe do wdrożenia.  Agile, Six Sigma, PMI, Prince2  - bądź mix wybranych narzędzi z poszczególnych metodyk.
Szkolenia Scrum | Szkolenia Agile
Dobieramy metodykę zarządzania projektami pod charakterystykę organizacji
Konkurencja, dynamika rynku, mnogość potrzeb klientów, innowacje, wielopokoleniowość, wymagają od organizacji szybkiego dostosowania się do zmian. Jak elastycznie i efektywnie reagować na potrzeby klientów w projektach ?
Szkolenia i wdrażanie zmiany

Dziś nie pytamy czy zmiany są potrzebne tylko czy zostały właściwie przeprowadzone

Kompleksowe podejście do zarządzania zmianą, wyposaża organizację w metody i techniki szybkiego oraz efektywnego wprowadzania zmian

Materiały i informacje

Szkolenia miękkie
Najnowsza lista szkoleń miękkich.
Szkolenia twarde
Pobierz listę szkoleń twardych.
Folder informacyjny
Dowiedz się o nas więcej.
Gamma w mediach
Zobacz co piszą o nas media.

Opinie o szkoleniach

Stefa wiedzy

WikiGamma
Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy
Gamma Q&A
Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR
Artykuły eksperckie
Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi
Wideo
WikiGamma w formacie video
Recenzje, Stanowiska pracy
Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów
Artykuły, Artykuły cd.
Standardowe informacje z obszaru szkoleń

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Porozmawiajmy o Twoich potrzebach:
tel: 22/266 08 48, tel. kom.: 505 273 550,
biuro@projektgamma.pl
Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
 ul. Mysłowicka 15, 01-612 Warszawa. Wszelkie prawa zastrzeżone.