Czym jest efektywny czas pracy?

Szkolenie z zarządzania czasem to propozycja dla wszystkich osób, które w swojej pracy zawodowej są bezpośrednio z wiązane z kadrami, a także z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Szkolenia otwarte przeznaczone są dla wszystkich chętnych.

Gamma - Czym jest efektywny czas pracy?


Czym jest efektywny czas pracy?

Szkolenie z zarządzania czasem to propozycja dla wszystkich osób, które w swojej pracy zawodowej są bezpośrednio z wiązane z kadrami, a także z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Szkolenia otwarte przeznaczone są dla wszystkich chętnych. Obowiązują zapisy i kolejność zgłoszeń. Takie szkolenie jest doskonałą okazją do tego, aby podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, a tym samym zwiększyć szansę na awans i lepsze zarobki. Jakie szkolenia sprawdzą się w przypadku osób pracujących w kadrach?

Szkolenie organizacja czasu pracy

Jest to temat niezwykle rozległy, jednak dokładnie osadzony w polskim prawodawstwie. Nie ma tu miejsca na domysły czy przypuszczenia, po prostu należy się szczegółowo zapoznać z aktami normatywnymi w zakresie czasu. Podczas szkolenia mogą zostać poruszone kwestie takie jak między innymi planowanie czasu pracy gdy nadchodzi okres rozliczeniowy, omówienie zasad ustalania czasu pracy pracownika, zasady odpoczynku dobowego czy tygodniowego, pojęcie doby pracowniczej. Kursanci są także zapoznawani ze wszystkimi obowiązującymi aktami ustawodawczymi w zakresie prawa pracy.

Szkolenie prawo pracy

Szkolenie z tematyki prawo pracy obejmuje staranną analizę aktów prawnych. Jest to dość wymagająca tematyka, której należy poświęcić odpowiednio dużo uwagi. Niektórym osobom samo słownictwo stosowane w przepisach prawa może sprawić drobne trudności. Dlatego tak ważny jest wybór dobrego szkolenia z doświadczoną kadrą. Trener musi prosty sposób przekazywać nawet najbardziej skomplikowane i zawiłe kwestie. Kursanci oczywiście mają prawo do zadawania pytań przez cały czas trwania szkolenia.

Kto powinien pomyśleć o takim szkoleniu?

Szkolenie prawo pracy jest tak na prawdę dla każdego. Osoby odpowiedzialne za zarządzanie czasem pracowników mogą zdobyć nową wiedzę i poszerzyć swoje horyzonty zawodowe. Dzięki zdobytym umiejętnościom upewnią się, że ich działania w zakresie zarządzania pracownikami znajdują się w granicach prawa. na takie szkolenie powinien też wybrać się każd pracownik, chociażby po to aby poznać swoje prawa pracownicze w zakresie czasu pracy.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Organizacja czasu pracy zakładu – tzw. 4 brygadówka. Zapraszamy na warsztaty, które udzielą praktycznych wskazań dotyczących problemów, wyzwań i standardów w tym obszarze. Zapraszamy na szkolenie z zarządzania czasem.

Uczestnicy szkolenia interesują się również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.