Elektromobilność i płynące z niej korzyści

Coraz większa ilość pojazdów na drogach sprawia, że zanieczyszczenie środowiska zwiększa się dość szybko. Nie dziwi więc fakt, że poszukuje się rozwiązań, które mają na celu zminimalizowanie tego efektu, między innymi poprzez stosowanie nowych rozwiązań. Do tych, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością zalicza się przede wszystkim elektromobilność.

zdjęcie - (the_title())


Elektromobilność i płynące z niej korzyści

Coraz większa ilość pojazdów na drogach sprawia, że zanieczyszczenie środowiska zwiększa się dość szybko. Nie dziwi więc fakt, że poszukuje się rozwiązań, które mają na celu zminimalizowanie tego efektu, między innymi poprzez stosowanie nowych rozwiązań. Do tych, które w ostatnich latach cieszą się rosnącą popularnością zalicza się przede wszystkim elektromobilność. Stosowanie aut, które zasilane są energią elektryczną okazuje się przede wszystkim bardzo przyjazne środowisku, jednakże bywa także często tańsze niż wykorzystywanie innych możliwości.

Firmy zajmujące się transportem starają się sprostać wymaganiom obecnego rynku i wychodzić naprzeciw, wprowadzając nowe technologie. Często proces ten rozpoczyna się już w zakładach produkcyjnych, gdzie łańcuch dostaw jest organizowany tak, aby wymagał minimalnego wkładu transportu. Dla tych, którzy zainteresowani są nowymi rozwiązaniami a nie maja pojęcia, skąd czerpać informacje dobrym sposobem na pozyskanie nowej wiedzy mogą być różnorodne szkolenia. Można na nich dowiedzieć się nie tylko tego, jakie nowoczesne metody, jak właśnie elektromobilność wprowadzane są na rynek, ale także tego jak je stosować i jakie z tego tytułu można mieć korzyści.

Firmy przewozowe doskonale wiedzą, że jak chodzi o kontraktowanie usług przewozowych niezwykle często klienci patrzą na to, w jaki sposób i przy zastosowaniu jakich technologii realizowana jest usługa. Często te firmy, które stosują nowoczesne rozwiązania mogą otrzymać za swoje usługi wyższe wynagrodzenie właśnie z powodu stosowania nowych metod. Szkolenia z tego zakresu pozwalają także na przyswojenie wiedzy dotyczącej tego, w jaki sposób docierać do zainteresowanych takimi usługami klientów i jak się skutecznie reklamować. Oczywiście nieodzowną częścią szkoleń jest także nabycie wiedzy związanej z odpowiednimi przepisami stosowanymi w branży transportowej. Dzięki takiej wiedzy firmy mogą mieć pewność, że ich działalność jest zgodna z prawem i nie będą miały z tytułu nieodpowiedniego zastosowania przepisów żadnych nieprzyjemności.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.