Excel dla średniozaaawansowanych – popularne szkolenie

Odpowiednio dobrane szkolenie to warunek tego, aby nabrać odpowiednich umiejętności. Gdy mowa o programach takich jak Excel, szkolenia powinno się dobierać w zależności od poziomu posiadanej wiedzy. Firmy które organizują szkolenia doskonale wiedzą, jak ważne jest aby każdy mógł bez trudu wyszukać odpowiednie dla siebie. Bardzo dużym powodzeniem cieszą się szkolenia z Excela dla średnio zaawansowanych.

 
Odpowiednio dobrane szkolenie to warunek tego, aby nabrać odpowiednich umiejętności. Gdy mowa o programach takich jak Excel, szkolenia powinno się dobierać w zależności od poziomu posiadanej wiedzy. Firmy które organizują szkolenia doskonale wiedzą, jak ważne jest aby każdy mógł bez trudu wyszukać odpowiednie dla siebie.

Bardzo dużym powodzeniem cieszą się szkolenia z Excela dla średnio zaawansowanych.
 
Osoby które uczestniczą w szkoleniach dla średniozaawansowanych zazwyczaj posługują się programem Excel w pracy. Wiedzą, jakie ma podstawowe funkcje i jak z nic korzystać. Jednakże bardzo często nie są w stanie korzystać z bardziej zaawansowanych możliwości programu. Szkolenie pozwala im nabyć nowe umiejętności, które z pewnością przełożą się bezpośrednio na ich pracę.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

Uczestników tego szkolenia interesują również:

Dzięki większej wiedzy mogą bowiem znacznie szybciej i skuteczniej wykonywać powierzone im zadania, tym samym będąc znacznie bardziej wydajnymi pracownikami. Nie dziwi więc fakt, że wiele firm inwestuje w swoich pracowników, organizując specjalnie dla nich odpowiednie szkolenia.
 
Aby poznać poziom wiedzy kursantów zazwyczaj na początku szkolenia wypełniają oni ankietę, która przedstawia ich wiedzę z zakresu stosowania programu Excel. Podobna ankieta jest wypełniana na koniec szkolenia, aby pokazać różnice w poziomie wiedzy każdej osoby.

Dobrze jest poszukać firm, które oferują szkolenia w małych grupach, z programem dobranych do potrzeb każdej z nich. Jeżeli takie szkolenie jest organizowane na indywidualne zamówienie firmy, wówczas może być ono idealnie dopasowane do jej pracowników.
 
Szkolenia prowadzone w małych grupach sprawiają, że można umieścić w nich osoby z takim samym poziomem wiedzy. Wówczas przekazywane podczas kursu informacje będą przez wszystkich rozumiane bez żadnych problemów.

Tego typu szkolenia są szczególnie polecane dla osób, które w pracy muszą korzystać z Excela. Zalicza się do ich między innymi osoby pracujące w księgowości czy w działach zamówień, gdzie także niezwykle często ko0rzysta się z arkuszy kalkulacyjnych Excel.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.