Excel – dobre szkolenie dla średniozaawasowanych

Stosowanie programów komputerowych w pracy jest obecnie normalnością. Nie dziwi więc fakt, że na rynku można znaleźć coraz więcej szkoleń, które umożliwiają nie tylko zapoznanie się z nimi w stopniu podstawowym, ale także poznanie ich nico bardziej zaawansowanych funkcji. Oprogramowaniem, które obecnie wykorzystywane jest praktycznie w każdej firmie jest między innymi Excel, umożliwiający tworzenie arkuszy kalkulacyjnych.

   
  Stosowanie programów komputerowych w pracy jest obecnie normalnością. Nie dziwi więc fakt, że na rynku można znaleźć coraz więcej szkoleń, które umożliwiają nie tylko zapoznanie się z nimi w stopniu podstawowym, ale także poznanie ich nico bardziej zaawansowanych funkcji. Oprogramowaniem, które obecnie wykorzystywane jest praktycznie w każdej firmie jest między innymi Excel, umożliwiający tworzenie arkuszy kalkulacyjnych.
   
  Szkolenia z oprogramowania Excel organizowane są zazwyczaj tak, aby każdy bez względu na poziom umiejętności mógł w nich wziąć udział.

  Szkolenie Excel średniozaawansowany przeznaczone jest dla tych, którzy znają program i jego podstawowe funkcje, zazwyczaj też mają z nim kontakt wykonując w nim pewne prace co jakiś czas. W czasie trwającego szkolenia kursanci mogą poznać nico bardziej rozszerzone funkcje programu jak też nauczyć się stosować ciekawe triki, które pomogą im w skuteczniejszej i szybszej obsłudze oprogramowania.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szkolenie, które uczy jak używać średniozaawansowanych funkcji Excela w taki sposób, aby wszystko było jasno nie tylko na szkoleniu, ale również potem, już w pracy. Zapraszamy na szkolenie EXCEL DLA ŚREDNIOZAAWANSOWANYCH

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Zazwyczaj tego typu szkolenia realizowane są w formie bloków tematycznych, z których każdy zawiera część teoretyczną jak również praktyczną, pozwalającą na utrwalenie nabytych wiadomości. Zakres szkolenia obejmuje pracę z arkuszami i poznanie umiejętności takich jak na przykład walidacja danych zawartych w arkuszach, łączenie ze sobą arkuszy, wykonywanie odwołań do arkuszy różnymi metodami czy stosowanie funkcji w arkuszach dla lepszych i dokładniejszych obliczeń.
   
  Udział w takich szkoleniach wpływa pozytywnie na rozwój osobisty jak również skuteczność pracy kursantów. Excel bowiem jest oprogramowaniem dającym bardzo wiele możliwości jego zastosowania, a tworzone arkusze mogą w znaczący sposób przyczynić się do przyspieszenia tempa pracy jak również dają pewność bezbłędnego jej wykonania.

  Często szkolenia dedykowane są dla grup pracujących na określonych stanowiskach, jak na przykład dla osób związanych z księgowością. Wówczas zazwyczaj tematyka szkoleń jest tak dobrana, aby przekazywać rozwiązania pomocne właśnie w tym zawodzie i ułatwiać wykonywanie codziennych prac.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.