Gdzie zdobywać wiedzę z aktualnego prawa?

Prawo w Polsce wydaje się dla laika zawiłe i niejasne. Wiele osób gubi się w różnego rodzaju aktach prawnych i w razie konieczności musi korzystać z usług fachowca. Bardzo ważne jest, by osoby, które zajmują się doradztwem w kwestiach prawnych miały aktualną wiedzę w tym zakresie.

Gamma - Gdzie zdobywać wiedzę z aktualnego prawa?


Gdzie zdobywać wiedzę z aktualnego prawa?

Prawo w Polsce wydaje się dla laika zawiłe i niejasne. Wiele osób gubi się w różnego rodzaju aktach prawnych i w razie konieczności musi korzystać z usług fachowca. Bardzo ważne jest, by osoby, które zajmują się doradztwem w kwestiach prawnych miały aktualną wiedzę w tym zakresie. Tylko w ten sposób będą w stanie pomóc. Z tego też względu pracownicy administracyjni na różnych szczeblach często szkolą się dodatkowo w zakresie prawa w ramach swojej pracy.

Dla osób, które na co dzień zajmują się prawem wiele firm szkoleniowych oferuje szkolenia z zakresu Kodeksu Postępowania Administracyjnego (szkolenie kpa, szkolenie prawa konsumenta czy też szkolenie z cen transferowych).

Szkolenia te są kierowane do różnych grup osób, zarówno dla pracowników organów administracji publicznej, a także dla pracowników policji, pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz pracowników urzędów skarbowych. Szkolenia kpa oraz szkolenia z cen transferowych zapoznają uczestników z aktualnymi zmianami w Kodeksie Postępowania Administracyjnego.

Uczestnicy szkolenia nauczą się poprawnego konstruowania pism w danym zakresie, szkolenia prawa konsumenta pozwolą na poznanie praw konsumentów, dzięki czemu pracownicy administracyjni nauczą się jak najlepiej pomóc petentom.

Trenerzy prowadzący szkolenie rozwieją wszystkie wątpliwości oraz przeanalizują trudniejsze wątki na przykładach. Uczestnicy posiądą wiedzę skąd czerpać informację o najnowszych zmianach w prawie, otrzymają przydatne materiały szkoleniowe oraz skorzystają z możliwości spotkania z ekspertem w danej dziedzinie.

Szkolenia organizowane są zarówno w formie szkoleń zamkniętych jak i otwartych. Zajęcia prowadzone są różnymi metodami: zarówno w formie wykładowej, jak i warsztatowej. Dobrym pomysłem są również szkolenia w formie ćwiczeń oraz dyskusji na forum. Dzięki temu szkolenia kpa będą jak najbardziej efektywne i pomogą uczestnikom zrozumieć zawiłości prawa administracyjnego. Szkolenia te najczęściej trwają co najmniej dwa dni oraz prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zobacz nasz dział szkoleń prawnych: Szkolenia prawo

i najnowsze tematy w dziale:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.