Jak wygląda zarządzanie polegające na ograniczeniu strat?

Nie ulega wątpliwości, że znaczna większość z nas pracuje na etacie. Nietrudno jednak zauważyć, że coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z ośmiogodzinnego dnia pracy. Niektórzy uważają bowiem, że mają wówczas zbyt mało czasu dla rodziny czy znajomych.

zdjęcie - Jak wygląda zarządzanie polegające na ograniczeniu strat?

Jak wyglada zarządzanie polegające na ograniczeniu strat?

Nie ulega wątpliwości, że znaczna większość z nas pracuje na etacie. Nietrudno jednak zauważyć, że coraz więcej ludzi jest niezadowolonych z ośmiogodzinnego dnia pracy. Niektórzy uważają bowiem, że mają wówczas zbyt mało czasu dla rodziny czy znajomych.

Kolejnym powodem, dla którego bywamy niezadowoleni z pracy na etacie jest niskie wynagrodzenie. Aby jednak cieszyć się pracą, która jest opłacalna, musimy zatroszczyć się o odpowiednie kwalifikacje. Nierzadko wśród powodów niezadowolenia z pracy wymienia się również nieprzyjazną atmosferę w miejscu pracy oraz brak perspektyw rozwojowych. Coraz więcej osób postanawia więc założyć własną firmę. Prowadzenie własnej firmy nie jest jednak zadaniem łatwym.

Każde przedsiębiorstwo, bez względu na przedmiot swojej działalności musi się liczyć z ryzykiem. Dlatego też należy zatrudnić odpowiednich fachowców, którzy będą zajmować się zarządzaniem ryzykiem. Wyróżnić można bardzo wiele standardów zarządzania ryzykiem, ale każdy kto się tym zajmuje powinien znać choćby te najpopularniejsze.

Z tego też względu bardzo dobrze byłoby organizować dla pracowników szkolenia z zakresu zarządzania ryzykiem. Zarządzanie ryzykiem szkolenie może pomóc zatrudnionym u nas pracownikom zaznajomić się z rodzajami ryzyka.

Proces zarządzania ryzykiem jest bowiem bardzo skomplikowany i bez znajomości podstawowych rodzajów ryzyka, z którym musi mierzyć się dana organizacja zarządzanie nim może okazać się niemożliwe. Szkolenie zarządzanie ryzykiem powinno przygotować pracowników do tego, by móc określić postępowanie wobec określonego rodzaju ryzyka. Szkolenia tego rodzaju warto wzbogacić o controlling szkolenia, dzięki czemu pracownicy będą mieli kompleksową wiedzę dotyczącą zarządzania ryzykiem.

Największy wybór szkoleń będziemy mieli w dużych miastach, takich jak chociażby Warszawa. Jeżeli mamy szczęście mieszkać w stolicy, wybierać możemy spośród wielu interesujących ofert. Nierzadko zdarza się, że możemy wziąć udział w szkoleniach dofinansowanych, dzięki czemu sporo zaoszczędzimy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.