Kto kontroluje kosmetyki?

Każdy kosmetyk który to został wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej musi być w pełni bezpieczny dla zdrowia człowieka. W związku z tym, zanim zostanie on dopuszczony do sprzedaży musi przejść szereg istotnych badań pod względem bezpieczeństwa.

zdjęcie - (the_title())


Kto kontroluje kosmetyki?

Każdy kosmetyk który to został wyprodukowany na terenie Unii Europejskiej musi być w pełni bezpieczny dla zdrowia człowieka. W związku z tym, zanim zostanie on dopuszczony do sprzedaży musi przejść szereg istotnych badań pod względem bezpieczeństwa.

Konsumenci muszą być bowiem pewni, że stosowane przez nich produkty są wysokiej jakości. W związku z tym dla wszystkich pracowników laboratoriów badawczych niezbędne jest szkolenie szkolenie serializacja oraz szkolenie analiza ryzyka.

Safety assessor - osoba kontrolująca bezpieczeństwo kosmetyków

Ze względu na wzrost zainteresowania kosmetykami oraz kosmetologią szkolenia kosmetyczne Warszawa z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Bardzo ciekawa tematyka obejmuje każde szkolenie serializacja oraz szkolenie analiza ryzyka.

Poszczególne szkolenia kosmetyczne Warszawa dostarczają niezbędną wiedzę na temat bezpieczeństwa kosmetyków znajdujących się w sprzedaży.

Za ich bezpieczeństwo w dużej mierze odpowiada osoba zwana - safety assessor, która to na podstawie informacji otrzymanych od producenta kosmetyku dokonuje jego oceny. Jest ona dokonywana na podstawie składu kosmetyku, specyfikacji poszczególnych składników, wyników badań gotowego produktu i toksykologicznych baz danych. Następnie tworzony jest końcowy raport oceny bezpieczeństwa, który to jest kluczowym elementem dokumentacji każdego produktu kosmetycznego.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Dla aptek firm farmaceutycznych i hurtowni farmaceutycznych Zobacz nasze szkolenia kosmetyczne i farmaceutyczne

Profesjonalne szkolenie serializacja

W branży farmaceutycznej niezwykle istotne jest szkolenie analiza ryzyka oraz szkolenie serializacja organizowane przez doświadczone na rynku firmy zewnętrzne.

Szkolenie serializacja dotyczy zasad serializacji w każdej hurtowni farmaceutycznej, zarówno desygnowanej jak i niedesygnowanej.

Szkolenie to jest bardzo ciekawe, bowiem ma na celu zapoznanie uczestników z zasadami realizacji wymagań dotyczących procesów dystrybucji hurtowej objętych systemem jakości DPD, dobrymi praktykami oraz ich skutecznej realizacji. Ponadto warsztaty te zapoznają kursantów z niezbędnymi zapisami w powyższym zakresie.

Zajęcia te przybliżają wszystkim uczestnikom regulacje dotyczące zabezpieczeń na opakowaniach poszczególnych produktów leczniczych, które to ograniczają wprowadzanie do legalnego obrotu sfałszowanych leków.

Szkolenie poświęcone serializacji leków kierowane jest przede wszystkim dla: kierowników hurtowni farmaceutycznych, kierowników działu jakości, specjalistów ds. farmacji, kierowników magazynów oraz pracowników działów logistyki.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szkolenia farmacja traktuje bardzo poważnie. Dlatego przygotowując szkolenia dla farmacji dużą wagę przywiązujemy do doboru ekspertów, łączących doświadczenie  zawodowe ze sprawnością w posługiwaniu się przepisami prawnymi i normami.

Uczestnicy otrzymają rozwiązania sprawdzone i przyjazne w stosowaniu.

Sprawdź nasze szkolenia:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.