Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw jest szkoleniem, które wiąże się z najlepszymi światowymi praktykami w zakresie planowania oraz sterowania całą produkcją przedsiębiorstwa. Wiedza w tym zakresie, zarówno teoretyczna, jak i praktyczna, stanowi efekt wielu projektów, które zostały opracowane oraz zrealizowane w przedsiębiorstwach na całym świecie.

Gamma - Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw

Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw


Ostatnie 50 lat stanowi bardzo rozbudowany metodą prób i błędów bagaż doświadczeń, z których z powodzeniem korzystają ówczesne przedsiębiorstwa i organizacje logistyczne.

Szkolenia w tym obszarze pomagają w usystematyzowaniu całej kompleksowej wiedzy, którą w szczególności wykorzystują pracownicy na stanowiskach menadżerskich oraz specjaliści do spraw logistyki, jak i działy produkcji, planowania oraz zaopatrzenia.

Kursy, z których korzystają rzesze pracowników logistycznych wiążą się z przekazaniem im wiedzy na temat zasad, jak i metod oraz technik zarządzania kompleksowego przedsiębiorstwami i podmiotami gospodarczymi.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Zapraszamy do uczestnictwa w szkoleniu transport morski konosament. Wyjaśnimy specyficznych pojęć występujących wyłącznie w transporcie morskim (między innymi: rola i odpowiedzialność osoby określonej mianem „shipper”). Omówimy temat obiegu dokumentów oraz rolę konosamentu (Bill of lading).

Poznaj inne nasze szkolenia w kategoriach:Jest to wiedza, która posłuży zarówno pracownikom początkującym, jak i zaawansowanym logistykom na najwyższym szczeblu.

Systematyzuje i tworzy solidne podstawy do wykreowania właściwego zoptymalizowanego systemu planowania z wykorzystaniem dostępnych zasobów w całym zarządzaniu łańcuchem dostaw.

Omawiane szkolenie pozwala uzyskać pełne, szerokie i interdyscyplinarne spojrzenie na kwestię planowania oraz całego procesu z tym związanego, ukazuje praktyczne zastosowanie nowoczesnych metod i technik w kompleksowym kreowaniu działań przedsiębiorstwa, których celem jest zrozumienie technik MRP, metod do skracania LT, zastosowań systemów Lean, TOC oraz Pull oraz zoptymalizowanie całego rachunku kosztów.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Łańcuch dostaw budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie ŁAŃCUCH DOSTAW

Uczestników tego szkolenia interesują również:Omawiane szkolenie uczy prowadzenia analiz procesowych oraz zrozumienia kompleksowego działania wszystkich elementów łańcucha logistycznego, których współpraca decyduje o efektywności przepływu informacji, towaru oraz środków finansowych.

Taka płynność gwarantuje prawidłowe działanie łańcucha dostaw, jak również zaspokojenie popytu.

Szkolenia eksperckie z zakresu nieruchomości, budownictwa, energetyki, logistyki i transportu. Oferujemy kilkadziesiąt szkoleń prowadzonych przez ekspertów i dla ekspertów. Szkolenia opierają się na najnowszych informacjach i zmianach w prawie. Nasi trenerzy to zespół wykwalifikowanych specjalistów. Zobacz szkolenia: Zapraszamy.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.