Logistyczne kierunku studiów

Jak pokazują statystyki na dzień dzisiejszy logistyka jest jednym z najpopularniejszych kierunków studiów wśród absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.

Gamma - Logistyczne kierunku studiów

Logistyczne kierunku studiów


Jest to również bardzo perspektywiczny kierunek, gdyż gospodarka ciągle się rozwija i zapotrzebowanie na fachowców w dziedzinie transportu i logistyki ciągle rośnie. Dzięki takim ludziom transport ładunku z miasta A do miasta B nie jest ani trudny ani tym bardziej niemożliwy.

Do zadaniem osób pracujących w tym sektorze należy również taka organizacja przewozu, by jego koszty były możliwie jak najmniejsze.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia onlineUczelnie oferują swoim kandydatom kilka bardzo ciekawych i przyszłościowych kierunków związanych z logistyką i transportem. Są to np.:

  • jachting - kierunek ten kształci specjalistów z dziedziny eksploatacji jachtów żaglowych i motorowych oraz wszelkich zagadnień powiązanych z turystyką wodną. Dodatkowo studenci tego kierunku poznają tajniki wiedzy z marketingu, eksploatacji przystani i projektowania. To dość nowy kierunek i nie dostępny jeszcze na wszystkich uczelniach technicznych w naszym kraju;

  • logistyka mediów - idealny kierunek dla każdego kto zamierza związać swoją przyszłość z telewizją, radiem bądź redakcją gazety. Logistyka mediów to kierunek interdyscyplinarny, program studiów łączy w sobie wiedzę z takich dziedzin jak ekonomia, prawo, matematyka, inżynieria produkcji, reklama, kultura języka, zarządzanie, logistyka czy fizyka;

  • nawigacja - jest to kierunek trudny, dla osób ze ścisłym umysłem dla których matematyka i fizyka nie sprawia najmniejszego problemu. By z sukcesem studiować ten kierunek kandydat powinien posiadać również dobrą orientację przestrzenną oraz naturalne zdolności do swobodnego kierowania zarówno małą jak i większą grupą osób;

  • technologie informatyczne w logistyce - to całkiem nowy kierunek który dopiero od kilku lat gości na polskich uczelniach. Kandydat chcący dostać się na ten właśnie kierunek przede wszystkim powinien w co najmniej bardzo dobrym stopniu znać i posługiwać się językiem angielskim, bowiem bardzo duża część zajęć odbywa się w tym właśnie języku. Program studiów opracowano tak, by studenci zyskali nie tylko teoretyczną, ale również i praktyczną wiedzę odnoszącą się do wykorzystywania najnowszych technologii.

W obszarze szkoleń dla działów nieruchomości, budowlanych, inwestycji proponujemy m.in: szkolenie ze służebności przesyłu, odprawy celne szkolenie, czas pracy szkolenie. Zobacz inne obszary szkoleń eksperckich: szkolenia excel, szkolenia prawo pracy, szkolenia logistyka. Zapraszamy

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.