Prawo budowlane – szkolenia dotyczące zmian

Planowane zmiany w przepisach prawnych mogą powodować pewne problemy, jeżeli nie są odpowiednio stosowane. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa, które na co dzień muszą postępować zgodnie z odpowiednimi przepisami bardzo dbają o to, aby ich pracownicy mieli jak najbardziej aktualną wiedzę.

zdjęcie - Prawo budowlane – szkolenia dotyczące zmian

Prawo budowlane - szkolenia dotyczące zmian

Planowane zmiany w przepisach prawnych mogą powodować pewne problemy, jeżeli nie są odpowiednio stosowane. Nie dziwi więc fakt, że przedsiębiorstwa, które na co dzień muszą postępować zgodnie z odpowiednimi przepisami bardzo dbają o to, aby ich pracownicy mieli jak najbardziej aktualną wiedzę. Wprawdzie wszystkie propozycje zmian dostępne są bez problemu w Internecie, jednakże zdarza się, iż ich zrozumienie sprawiać może kłopoty.

Dlatego też coraz więcej firm inwestuje w odpowiednio dobrane szkolenia, aby dzięki temu umożliwić pracownikom zapoznanie się ze zmianami. Dla firmy to pewność, że będzie mogła działać bez problemów i bez przestojów, zwłaszcza jeżeli zmiany pociągają za sobą konieczność modyfikacji realizowanych zleceń czy produkcji.

W ostatnim czasie szczególnie wiele zmian dotknęło branże budowlaną, nie dziwi więc rosnąca ilość szkoleń właśnie z tego zakresu. Szkolenie z prawa budowlanego obejmujące zmiany w ustawach to doskonałe źródło informacji a dla uczestniczących w nich osób szansa na odpowiednie zrozumienie zmian.

Planowane zmiany w prawie budowlanym rozkładane są w czasie, jak mowa o ich obowiązywaniu, dzięki czemu jest wystarczająco dużo czasu na przygotowanie się do nich. Jedną z nowości, która została wprowadzona zmianami przepisów jest między innymi umowa o roboty budowlane, która wprawdzie jest rodzajem umowy zlecenia, jednakże dotyczyć ma wyłącznie robót związanych z budownictwem. O tym, jak definiować umowę tego typu, jakie powinna spełniać warunki oraz co powinna zawierać kursanci dowiadują się właśnie w trakcie szkolenia.

Na rynku bez problemu znaleźć można także szkolenie zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. W tej materii również planowane jest sporo zmian, dlatego też wcześniejsze ich poznanie jest warunkiem prawidłowego świadczenia usług z zakresu zarządzania nieruchomościami. Wiele osób decyduje się na uczestnictwo w kilku szkoleniach, dzięki czemu zyskują wiedzę z różnych obszarów prawa budowlanego, co przekłada się na znacznie lepsze wykonywanie obowiązków.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli interesują Cię aktualne zmiany w prawie budowlanym i praktyczne ich konsekwencje, zapraszamy na szkolenie Prawo Budowlane po zmianach

Uczestników tego szkolenia interesuje również:

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.