Szkolenia ABI

Każdy administrator bezpieczeństwa informacji, a także administrator danych osobowych musi posiadać dużą wiedzę, dotyczącą ochrony danych osobowych. Poza tym należy stale się dokształcać, gdyż przepisy bardzo często się zmieniają. Dobrym rozwiązaniem jest udanie się na tak zwane szkolenia ABI.

Gamma - Szkolenia ABI

Szkolenia ABI


Tego typu szkolenie bazuje na teorii, ale przede wszystkim chce zaznajomić z praktyką. Administratorzy bezpieczeństwa informacji dzięki takim szkoleniom dowiedzą się więcej na temat tego, jak działa oraz jak zbudowany jest cały system ochrony danych osobowych.

Dokładnie zostaną także zdefiniowane dane osobowe, a oprócz tego kursanci dowiedzą się, w jaki sposób je chronić oraz jakie zadania spoczywają na ABI i ADO i przed kim te osoby odpowiadają. Istotne jest również to, że na takich szkoleniach otrzymuje się z reguły również różne przykładowe dokumentacje.

Szkolenie kończy się certyfikatem, który potwierdza, że dana osoba wzięła udział w szkoleniu oraz opanowała niezbędną wiedzę. Uczestnicy dostają również Dokumentację ODO oraz niezwykle potrzebne poradniki związane z przetwarzaniem danych osobowych. Oczywiście ilość materiałów jest różna, w zależności od tego u kogo odbywa się szkolenie.

Jak już wiadomo, szkolenie polega przede wszystkim na praktyce. Uczestnicy mogą także zasięgnąć porad z zakresu ochrony danych osobowych, ich przetwarzania, sporządzania dokumentacji.

Na zajęciach omawia się również wszystkie aktualnie obowiązujące przepisy, przede wszystkim te z Europejskiego ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 2016 roku, a także Nowelizacji ustawy o ochronie danych osobowych.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:Czego przede wszystkim można dowiedzieć się na szkoleniu ABI?

Otóż zawsze omawiania jest kwestia tego, w jaki sposób przetwarzać dane osobowe, aby odbywało się to zgodnie z prawem. Oprócz tego uczestnicy dowiadują się, jak tworzyć i stosować system ochrony danych osobowych, jak prowadzić dokumentację z tym związaną.

Mówi się im również o tym, jak zabezpieczać dane (według rozporządzeń GIODO), jak zawierać umowy o powierzenie przetwarzania danych, jak radzić sobie z kontrolami GIODO.

Na zajęciach poruszane są także kwestie zmian w prawie ochrony danych osobowych. Warto także mieć świadomość tego, że szkolenia prowadzone są przez specjalistów z długoletnim doświadczeniem. Ich wskazówki z pewnością dla każdego okażą się bardzo cenne.

Rozwiń swoją wiedzę ekspercką. Zapoznaj się ze szkoleniami z obszaru prawa pracy, IT, HR. Poznaj przykłady i błędy popełniane przez kadrę menadżerską w prawie pracy. Zapoznaj się z nowymi zasadami w zakresie ochrony danych osobowych. Zobacz: Gamma. Firma szkoleniowa roku.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.