Szkolenia transport – zakres tematyczny

Rynek szkoleniowy w naszym kraju rozwija się coraz bardziej. Z roku na rok poszerza się oferta szkoleniowa skierowana do pracowników różnych branż. Niezwykle ciekawe szkolenia przewidziane są dla osób, które swoją przyszłość pragną związać z branżą transportową. Wielu ludziom praca w transporcie kojarzy się przede wszystkim z kierowaniem ciężarówkami wypełnionymi rozmaitym towarem

   

  Rynek szkoleniowy w naszym kraju rozwija się coraz bardziej. Z roku na rok poszerza się oferta szkoleniowa skierowana do pracowników różnych branż. Niezwykle ciekawe szkolenia przewidziane są dla osób, które swoją przyszłość pragną związać z branżą transportową. Wielu ludziom praca w transporcie kojarzy się przede wszystkim z kierowaniem ciężarówkami wypełnionymi rozmaitym towarem.

  Jest to część rzeczywistości, jednak tylko część. Równie ważną kwestią jest odpowiednie zarządzanie logistyką transportową. Aby efektywniej wykonywać swoje obowiązki, pracownicy powinni regularnie brać udział w specjalistycznych szkoleniach, które odbywają się we wszystkich większych miastach na terenie całego kraju.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jakie są obowiązki i prawa stron umowy przewozu? Jak powinien przebiegać prawidłowy proces reklamacji w oparciu o prawo międzynarodowe? Jak skutecznie odpierać nieuzasadnione roszczenia?

  Szkolenie proces reklamacyjny i dochodzenie odszkodowań za utratę ładunku odpowie na powyższe pytania oraz pozwoli pogłębić i uaktualnić wiedzę na temat reklamacji szkód w międzynarodowym prawie przewozowym.

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również następującymi obszarami szkoleniowymi:

  Szkolenia transport - organizacja transportu i logistyki

  Szkolenia z transportu to bardzo szerokie pojęcie. Poszczególne szkolenia organizowane są z węższych zakresów tematycznych. Przykładem może być chociażby organizacja transportu i logistyki wewnątrz firmy.

  Szkolenie takie rozłożone jest na dwa dni - w każdym z nich przewidziano osiem godzin dydaktycznych przeplatanych przerwami kawowymi i lunchem. Warsztaty z organizacji transportu przeznaczone są przede wszystkim dla pracowników kadry zarządzającej, na barkach których leży właściwe funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

  Zajrzyj do naszej strefy wiedzy po więcej artykułów z tematu transportu drogowego towarów i ustawy o transporcie drogowym.

  Z udziału w szkoleniu dotyczącym organizacji transportu i logistyki skorzystają również osoby odpowiedzialne za obsługę działów logistycznych, a także pracownicy magazynów. W szkoleniu otwartym może tak na prawdę wziąć udział każdy zainteresowany.

  Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

  Wiedza, jaka przekazywana jest na szkoleniu to wyselekcjonowane informacje dotyczące między innymi takich aspektów jak analiza i optymalizacja procesów spedycyjnych, zakres obowiązków poszczególnych działów w firmie czy też właściwej organizacji logistyki. Istotny nacisk położony jest również na utrzymanie floty transportu wewnętrznego oraz na nakłady i koszty związane z transportem wewnątrz każdego przedsiębiorstwa.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

  Z zakresu logistyki
  Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
  Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

  Sprawdź również nasze szkolenia online

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.