Szkolenia transport – zakres tematyczny

Rynek szkoleniowy w naszym kraju rozwija się coraz bardziej. Z roku na rok poszerza się oferta szkoleniowa skierowana do pracowników różnych branż. Niezwykle ciekawe szkolenia przewidziane są dla osób, które swoją przyszłość pragną związać z branżą transportową. Wielu ludziom praca w transporcie kojarzy się przede wszystkim z kierowaniem ciężarówkami wypełnionymi rozmaitym towarem

zdjęcie - Szkolenia transport – zakres tematyczny

 

Rynek szkoleniowy w naszym kraju rozwija się coraz bardziej. Z roku na rok poszerza się oferta szkoleniowa skierowana do pracowników różnych branż. Niezwykle ciekawe szkolenia przewidziane są dla osób, które swoją przyszłość pragną związać z branżą transportową. Wielu ludziom praca w transporcie kojarzy się przede wszystkim z kierowaniem ciężarówkami wypełnionymi rozmaitym towarem.

Jest to część rzeczywistości, jednak tylko część. Równie ważną kwestią jest odpowiednie zarządzanie logistyką transportową. Aby efektywniej wykonywać swoje obowiązki, pracownicy powinni regularnie brać udział w specjalistycznych szkoleniach, które odbywają się we wszystkich większych miastach na terenie całego kraju.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jakie są obowiązki i prawa stron umowy przewozu? Jak powinien przebiegać prawidłowy proces reklamacji w oparciu o prawo międzynarodowe? Jak skutecznie odpierać nieuzasadnione roszczenia?

Szkolenie proces reklamacyjny i dochodzenie odszkodowań za utratę ładunku odpowie na powyższe pytania oraz pozwoli pogłębić i uaktualnić wiedzę na temat reklamacji szkód w międzynarodowym prawie przewozowym.

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również następującymi obszarami szkoleniowymi:

Szkolenia transport - organizacja transportu i logistyki

Szkolenia z transportu to bardzo szerokie pojęcie. Poszczególne szkolenia organizowane są z węższych zakresów tematycznych. Przykładem może być chociażby organizacja transportu i logistyki wewnątrz firmy.

Szkolenie takie rozłożone jest na dwa dni - w każdym z nich przewidziano osiem godzin dydaktycznych przeplatanych przerwami kawowymi i lunchem. Warsztaty z organizacji transportu przeznaczone są przede wszystkim dla pracowników kadry zarządzającej, na barkach których leży właściwe funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa.

Zajrzyj do naszej strefy wiedzy po więcej artykułów z tematu transportu drogowego towarów i ustawy o transporcie drogowym.

Z udziału w szkoleniu dotyczącym organizacji transportu i logistyki skorzystają również osoby odpowiedzialne za obsługę działów logistycznych, a także pracownicy magazynów. W szkoleniu otwartym może tak na prawdę wziąć udział każdy zainteresowany.

Czego można nauczyć się na takim szkoleniu?

Wiedza, jaka przekazywana jest na szkoleniu to wyselekcjonowane informacje dotyczące między innymi takich aspektów jak analiza i optymalizacja procesów spedycyjnych, zakres obowiązków poszczególnych działów w firmie czy też właściwej organizacji logistyki. Istotny nacisk położony jest również na utrzymanie floty transportu wewnętrznego oraz na nakłady i koszty związane z transportem wewnątrz każdego przedsiębiorstwa.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.