Szkolenia z Zamówień Publicznych – dla kogo?

Zamówienia Publiczne stanowią niezwykle ważną i istotną część dziedziny, jaką jest zarządzanie finansami publicznymi. Do stosowania odpowiednich przepisów w opisywanym zakresie zobowiązane są przede wszystkim podmioty z sektora finansów publicznych, jak również wszelkie podmioty o analogicznym do nich charakterze lub kontrolowane przez jednostki z sektora finansów publicznych.

   
  Zamówienia Publiczne stanowią niezwykle ważną i istotną część dziedziny, jaką jest zarządzanie finansami publicznymi. Do stosowania odpowiednich przepisów w opisywanym zakresie zobowiązane są przede wszystkim podmioty z sektora finansów publicznych, jak również wszelkie podmioty o analogicznym do nich charakterze lub kontrolowane przez jednostki z sektora finansów publicznych.

  Wszyscy pracownicy instytucji oraz przedsiębiorstw związani z szeroko pojętą problematyką prawa zamówień publicznych powinni szczegółowo wiedzieć, jak funkcjonuje w Polsce prawo zamówień publicznych, w jakich sytuacjach należy je stosować oraz w jaki sposób należy interpretować poszczególne przepisy, aby nie popełniać żadnych błędów. Szkolenia takie oferuje na rynku szereg różnorakich instytucji.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Dobierając odpowiednie dla siebie szkolenie należy przede wszystkim zwrócić uwagę na zakres i aktualność omawianego materiału, który powinien uwzględniać akty prawne różnej hierarchii oraz praktykę sądownictwa, a co za tym idzie w zakresie omawianej problematyki powinny znaleźć się: aktualna wersja ustawy Prawo zamówień publicznych wraz ze stosownymi aktami wykonawczymi do ustawy, jak również orzecznictwo sądów polskich państwowych i instytucji arbitrażowych, opinie Urzędu Zamówień Publicznych, interpretacje przepisów, a w końcu praktyczne studium przypadku.

  Dla pracowników należy również dobrać odpowiedni poziom szkolenia, w zależności od ich wykształcenia i doświadczenia zawodowego. Stażystom przydadzą się przede wszystkim szkolenia ogólne, które pozwolą na zdobycie podstawowej, szerokiej wiedzy z zakresu prawa zamówień publicznych. Osoby z większym doświadczeniem można skierować na szkolenia bardziej szczegółowe – dotykające konkretnych problemów.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

   
  Dodatkowymi atutami w przypadku każdego szkolenia będą: zajęcia praktyczne pozwalające na przetestowanie zdobytej wiedzy teoretycznej oraz ograniczona liczba uczestników (zawsze im mniej uczestników tym lepiej, gdyż łatwiej jest prowadzić proces edukacyjny w małej grupie). Pomocy może być również dyskusyjny format szkolenia, gdyż pozwala on na dotknięcie problemów dla uczestników szczególnie istotnych.

  W końcu, pamiętajmy też o sprawdzenia doświadczenia i kwalifikacji osób prowadzących szkolenie, tak by mieć pewność, że jest ono wykonywane przez rzeczywistych specjalistów. Kierowanie się powyższymi prostymi wskazówkami pozwoli na dobranie najlepszego możliwego szkolenia dla nas samych lub dla naszych pracowników.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.