Szkolenia z logistyki

Szkolenia z zakresu nauki jaką jest logistyka są bardzo korzystne jeśli chcemy poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Niemniej jednak udając się na „szkolenie z logistyki” warto mieć na uwadze jak ogromne znaczenie wiąże się ze słowem logistyka. Tak naprawdę można w niej wyróżnić wiele różnych poddziedzin z jakich można się szkolić, w tym te najbardziej godne uwagi tj. spedycji, transportu, zarządzania logistycznego, kosztów i magazynowania. 

   
  Szkolenia z zakresu nauki jaką jest logistyka są bardzo korzystne jeśli chcemy poszerzyć swoją wiedzę z tego zakresu. Niemniej jednak udając się na „szkolenie z logistyki” warto mieć na uwadze jak ogromne znaczenie wiąże się ze słowem logistyka.

  Tak naprawdę można w niej wyróżnić wiele różnych poddziedzin z jakich można się szkolić, w tym te najbardziej godne uwagi tj. spedycji, transportu, zarządzania logistycznego, kosztów i magazynowania. Oczywiście znaczenie każdej z tych podgrup jest wciąż bardzo szerokie i zasługuje na odrębny zakres wiedzy. Prześledźmy jednak wymienione elementy. Spedycja to całościowe podejście do zarządzania transportem.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Łańcuch dostaw budowanie, zarządzanie, pomiar - praktyka firm polskich i zagranicznych. Zapraszamy na praktyczne szkolenie ŁAŃCUCH DOSTAW

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Sami spedytorzy wymagają bardzo precyzyjnym kompetencji związanych z zarządzaniem pojazdami, jak i załadunkiem. Transport to element spedycji i wiąże się z tym bezpośrednie przemieszczenie produktów z punktu A do punktu B. Przechodząc dalej dochodzimy do magazynowania i samego pojęcia magazynu.

  Nie można zapomnieć, że magazyn to serce każdej firmy (stanowi integralną jej część)i osoba, która za niego odpowiada musi mieć znakomita znajomość jego funkcjonowania, gdyż jakiekolwiek opóźnienia, czy problemy w magazynie przekładają się na produkcję, a ta przekłada się automatycznie na generowanie zbędnych kosztów, które mogą doprowadzić do braku rentowności firmy. A to wszystko przez to, że ktoś z magazynu nie miał odpowiedniej wiedzy by w nim pracować.

  Nad całością czuwa zarządzanie logistyczne, czyli wydzielony dział zarządzania zajmujący się aspektami ściśle związanymi z logistyką. Zapewnia on odpowiednią płynność zarówno informacji, produktów, jak i finansów, dzięki czemu przedsiębiorstwo może dobrze funkcjonować. Logistyka to ważny element każdej firmy, stąd bardzo ważne jest dokładnie się z nią zapoznać.

  Jednakże jedno szkolenie nie wystarczy. Warto także najpierw posiąść całościową wiedzę, np. poprzez skończenie studiów, a dopiero wtedy poszerzać swoją wiedzę przy pomocy interesujących nas kursów specjalistycznych z danych elementów logistyki.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.