Szkolenia zakupy- podstawowe informacje

Szkolenia generalnie powstały po to, byśmy mogli nieustannie polepszać nasze kwalifikacje, rozwijać się. Niemniej jednak niestety celem części szkoleń jest tylko łatwy zarobek dla organizatorów. W związku z tym, wybierając szkolenie nie róbmy tego pochopnie. Zawsze najpierw zorientujmy się, czy takie szkolenie jest nam naprawdę potrzebne, kogo przeszkolić, jaką cenę kursy jesteśmy w stanie zaakceptować itd. Oczywiście nie są to łatwe decyzje. Aby je ułatwić, przyda nam się poniższy opis tak popularnych dzisiaj szkoleń zakupy.
 
   
  Szkolenia generalnie powstały po to, byśmy mogli nieustannie polepszać nasze kwalifikacje, rozwijać się. Niemniej jednak niestety celem części szkoleń jest tylko łatwy zarobek dla organizatorów.

  W związku z tym, wybierając szkolenie nie róbmy tego pochopnie. Zawsze najpierw zorientujmy się, czy takie szkolenie jest nam naprawdę potrzebne, kogo przeszkolić, jaką cenę kursy jesteśmy w stanie zaakceptować itd. Oczywiście nie są to łatwe decyzje. Aby je ułatwić, przyda nam się poniższy opis tak popularnych dzisiaj szkoleń zakupowych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy warto inwestować w ubezpieczenie CARGO? Jakie są niuanse prawne umów spedycyjnych? Jak przebiega dochodzenie roszczeń z tytułu przewozu towarów?

  Na te i inne pytania odpowie trener podczas szkolenia:

  Uczestnicy tego szkolenia często biorą udział  w takich szkoleniach jak:

  1) Czym są szkolenia zakupy?
  Na początek odpowiedzmy na pytanie, co to w ogóle są te szkolenia zakupy. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim podkreślmy, że nie jest to jedno pojedyncze szkolenie a raczej grupa szkoleń organizowanych na różne pokrewne tematy. W związku z tym szkolenia zakupy mogą dotyczyć negocjacji handlowych, sztuki prowadzenia rozmów z klientem, reklamy, technik socjologicznych i psychologicznych w reklamie, strategii reklamowej i wielu, wielu innych spraw.

  2) Dla kogo są one organizowane?

  Kto może na nich skorzystać? Praktycznie każdy. Warto jednak tu podkreślić, że nieco inną tematyką charakteryzują się szkolenia zakupy dla pracowników, dla kadry zarządzającej oraz dla kierowników czy team leaderów. Weźmy to pod uwagę i dokładnie przemyślmy kogo chcemy wysłać na szkolenie i w jakim dokładnie celu.

  3) Szkolenia zakupy - jak wybrać dobrą firmę?

  Ważne jest także to, że nie każda firma organizująca szkolenie jest tak samo dobra. W praktyce można nawet powiedzieć, że większość kursów i szkoleń z tego zakresu za wiele efektów poza naszym pustym portfelem to nie przyniesie.

  Dlatego też musimy naprawdę z uwagą wybrać firmę organizującą szkolenie. Sprawdźmy wcześniej, jakie opinie ma ona w Internecie, kim jest osoba prowadząca, jakie ma kompetencje, doświadczenie, jak prowadzi zajęcia itd.

  Ważne jest także to, jak wygląda budynek firmy, jak są rozplanowane poszczególne ćwiczenia, jaki jest program szkolenia. Sprawdzenie takich informacji nie zajmie nam dużo czasu, a może znacząco wpłynąć na stan naszych finansów i na rozwój firmy.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  W obszarze szkoleń dla działów HR, Kadry stworzyliśmy dział związany z tymi tematami.Zobacz nasze szkolenia dla kadr:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.