Szkolenie ADR, czyli jak polepszyć swoje umiejętności

Zawód kierowcy ciężarówki uznawany jet za całkiem dobry zawód. Możliwość zwiedzenia wielu państw, dobre zarobki – to na pewno cechy charakterystyczne tego zawodu. Warto jeszcze podkreślić, że kierowca ciężarówki może zawsze powiększyć zakres swoich umiejętności i wówczas wzrosną także zarobki.

zdjęcie - Szkolenie ADR, czyli jak polepszyć swoje umiejętności
 
Zawód kierowcy ciężarówki uznawany jet za całkiem dobry zawód. Możliwość zwiedzenia wielu państw, dobre zarobki - to na pewno cechy charakterystyczne tego zawodu. Warto jeszcze podkreślić, że kierowca ciężarówki może zawsze powiększyć zakres swoich umiejętności i wówczas wzrosną także zarobki.

Praca z ADR

Czasami widuje się ogłoszeni dotyczące szkoleń adr. Czym one są? Otóż są to szkolenia dla kierowców chcących przewozić szeroko pojęte materiały niebezpieczne. A zatem włączyć tu można cysterny, materiały promieniotwórcze, przedmioty wybuchowe itd. Kierowca, który ukończy taki kurs może zacząć rozwozić wcześniej wspomniane materiały, co na pewno stanowi znacznie odpowiedzialniejszą pracę, ale za to pensja jest zdecydowanie wyższa. Warto zatem rozważyć taką inwestycję.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z towarami niebezpiecznymi, obowiązkami uczestników przewozu, a także sposobów korzystania z możliwości zwolnień i wyłączeń od przepisów ADR to zapraszamy na szkolenie: PRZEPISY UMOWY ADR 2017.

Na szkolenie zapisują się osoby wyszukujące poniższe frazy w przeglądarkach internetowych:

Dla kogo jest szkolenie ADR?

Czy jednak takie szkolenie może zrobić każdy kierowca bez wyjątku? Otóż nie do końca. Przede wszystkim kursy adr dzielą się na podstawowe i specjalistyczne. Zależnie od przeprowadzającej je firmy szkolenia podstawowe zazwyczaj obejmują bazowe wiadomości z przewozu wszystkich klas materiałów niebezpiecznych. Z kolei szkolenia specjalistyczne skierowane są do osób, które ukończyły już kursy podstawowe i chcą się dokształcić w zakresie przewozu jednego materiału. Oczywiście szkolenia skierowane są tylko i wyłącznie do zawodowych kierowców.

Jak wygląda szkolenie ADR?

Czego dowiemy się na takim szkoleniu? Przede wszystkim jakie są ogólne wymagania dotyczące przewozu niebezpiecznych towarów oraz jakie są obowiązki kierowcy wynikające z faktu przewożenia tychże. Ponadto oczywiście poruszone będą kwestie szeroko pojętego bezpieczeństwa- jak bezpiecznie przewozić dany towar, jakie są wymagania odnośnie takiego przewozu, jak zabezpieczyć siebie i innych, jak zabezpieczyć towar przed działaniem osób trzecich oraz co zrobi w razie zagrożenia i jakie trudne sytuacje mogą nas spotkać.
 

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

Z zakresu logistyki
Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

Sprawdź również nasze szkolenia online

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.