Szkolenie ADR, czyli jak polepszyć swoje umiejętności

Zawód kierowcy ciężarówki uznawany jet za całkiem dobry zawód. Możliwość zwiedzenia wielu państw, dobre zarobki – to na pewno cechy charakterystyczne tego zawodu. Warto jeszcze podkreślić, że kierowca ciężarówki może zawsze powiększyć zakres swoich umiejętności i wówczas wzrosną także zarobki.

   
  Zawód kierowcy ciężarówki uznawany jet za całkiem dobry zawód. Możliwość zwiedzenia wielu państw, dobre zarobki - to na pewno cechy charakterystyczne tego zawodu. Warto jeszcze podkreślić, że kierowca ciężarówki może zawsze powiększyć zakres swoich umiejętności i wówczas wzrosną także zarobki.

  Praca z ADR

  Czasami widuje się ogłoszeni dotyczące szkoleń adr. Czym one są? Otóż są to szkolenia dla kierowców chcących przewozić szeroko pojęte materiały niebezpieczne. A zatem włączyć tu można cysterny, materiały promieniotwórcze, przedmioty wybuchowe itd. Kierowca, który ukończy taki kurs może zacząć rozwozić wcześniej wspomniane materiały, co na pewno stanowi znacznie odpowiedzialniejszą pracę, ale za to pensja jest zdecydowanie wyższa. Warto zatem rozważyć taką inwestycję.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Jeżeli interesują Cię zagadnienia związane z towarami niebezpiecznymi, obowiązkami uczestników przewozu, a także sposobów korzystania z możliwości zwolnień i wyłączeń od przepisów ADR to zapraszamy na szkolenie: PRZEPISY UMOWY ADR 2017.

  Na szkolenie zapisują się osoby wyszukujące poniższe frazy w przeglądarkach internetowych:

  Dla kogo jest szkolenie ADR?

  Czy jednak takie szkolenie może zrobić każdy kierowca bez wyjątku? Otóż nie do końca. Przede wszystkim kursy adr dzielą się na podstawowe i specjalistyczne. Zależnie od przeprowadzającej je firmy szkolenia podstawowe zazwyczaj obejmują bazowe wiadomości z przewozu wszystkich klas materiałów niebezpiecznych. Z kolei szkolenia specjalistyczne skierowane są do osób, które ukończyły już kursy podstawowe i chcą się dokształcić w zakresie przewozu jednego materiału. Oczywiście szkolenia skierowane są tylko i wyłącznie do zawodowych kierowców.

  Jak wygląda szkolenie ADR?

  Czego dowiemy się na takim szkoleniu? Przede wszystkim jakie są ogólne wymagania dotyczące przewozu niebezpiecznych towarów oraz jakie są obowiązki kierowcy wynikające z faktu przewożenia tychże. Ponadto oczywiście poruszone będą kwestie szeroko pojętego bezpieczeństwa- jak bezpiecznie przewozić dany towar, jakie są wymagania odnośnie takiego przewozu, jak zabezpieczyć siebie i innych, jak zabezpieczyć towar przed działaniem osób trzecich oraz co zrobi w razie zagrożenia i jakie trudne sytuacje mogą nas spotkać.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń dla ekspertów? Sprawdź nasze szkolenia z logistyki i transportu

  Z zakresu logistyki
  Zarządzanie łańcuchem dostaw, Incoterms 2020, Intrast i inne.
  Pełna lista szkoleń: szkolenia logistyka

  Sprawdź również nasze szkolenia online

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

  powiązane z tematem artykułu

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.