Szkolenie z obsługi programu płatnik

Szef zapowiedział Ci, że za kilka dni kończysz pracę na aktualnym oprogramowaniu dedykowanym pracownikom kadr i przechodzicie na darmowego Płatnika? Ostatni raz spotkałeś się z nim na studiach lub kursie dla kadrowych? Nie wpadaj w panikę! Jeżeli posiadasz podstawy teoretyczne dotyczące twardego HR takie jak naliczanie pensji, rejestracja pracowników i zgłaszanie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenie kartoteki pracowniczej, sama nauka (lub przypomnienie) programu Płatnik nie powinno dla Ciebie stanowić większego problemu. 

   

  Szef zapowiedział Ci, że za kilka dni kończysz pracę na aktualnym oprogramowaniu dedykowanym pracownikom kadr i przechodzicie na darmowego Płatnika? Ostatni raz spotkałeś się z nim na studiach lub kursie dla kadrowych? Nie wpadaj w panikę!

  Jeżeli posiadasz podstawy teoretyczne dotyczące twardego HR takie jak naliczanie pensji, rejestracja pracowników i zgłaszanie do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, prowadzenie kartoteki pracowniczej, sama nauka (lub przypomnienie) program Płatnik nie powinno dla Ciebie stanowić większego problemu.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  SZKOLENIA KOMPUTEROWE

  Excel to znakomite narzędzie – oszczędza czas,  dostarcza potrzebne informacje, jest wygodne w stosowaniu – jeśli posiada się odpowiednie umiejętności obsługi programu. Zestaw naszych szkoleń z tego obszaru pozwoli posiąść te umiejętności. Zapraszamy na Szkolenia SZKOLENIA KOMPUTEROWE!

  Inne tematy, interesujące dla tej grupy docelowej to:

  W dodatku możesz spróbować samemu przejść szkolenie z Płatnika nie płacąc za to ani złotówki – wystarczy tylko Twój wolny czas i komputer z dostępem do sieci. Sam program można bezkosztowo pobrać ze strony internetowej, zainstalować i korzystać przez nieokreślony czas, zarówno na komputerze prywatnym jak i służbowym. Licencja na korzystanie z niego jest nieograniczona czasowo, nie ma też restrykcji co do ilości pobrań z jednego adresu IP (tzn, jeśli raz już pobierałeś program, a potem odinstalowałeś, możesz pobrać go ponownie).

  Jeżeli nie czujesz się na siłach zgłębiać samemu funkcjonalności programu ze strony możesz także ściągnąć szkolenie elektroniczne, które krok po kroku przeprowadzi Cię przez możliwości programu.

  Zajrzyj do strefy wiedzy po więcej artykułów z tematów:

  Szkolenie jest w formie interaktywnej prezentacji, a po każdej części masz możliwość sprawdzenia swojej wiedzy i stopnia opanowania materiału wykonując samodzielnie ćwiczenie, które następnie jest oceniane. Jeśli popełnisz więcej błędów niż jest to dopuszczone lekcja zostanie powtórzona raz jeszcze.

  Jeżeli jednak nie masz wykształcenia kierunkowego i żadnej wiedzy teoretycznej dotyczącej tzw. twardego HRu, takie szkolenie nie pomoże Ci stać się ekspertem w tej dziedzinie. Dlatego też, najpierw poznaj ABC kadrowego, np. uczestnicząc w odpowiednich kursach czy warsztatach, następnie możesz spróbować sam zgłębiać tajniki Płatnika, lub wziąć udział szkoleniach, które organizowane są na różnych poziomach – od podstawowego do zaawansowanego.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Szukasz szkoleń online? Realizujemy zarówno pojedyncze interaktywne warsztaty online, procesy kaskadowe. Korzystamy z większości dostępnych technologii transmisji video

  Sprawdź nasze szkolenia online:

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.