Warsztaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Warsztaty obejmujące swoim zakresem bardzo szeroką tematykę związaną zarówno z powstawaniem jak i funkcjonowaniem Zakładowych Funduszy Socjalnych są niezwykle potrzebne, gdyż znacząco podnoszą kwalifikację wszystkich osób związanych swojej [racy zawodowej z zagadnieniem związanym z pojęciem kadr i płac. Warsztaty oparte są na dogłębnym i niezwykle dokładnym omówieniu wszystkich zagadnień, które co jakiś czas stają się przedmiotem ważnych i dość głośnych medialnie wyroków i uchwał Sądu Najwyższego oraz wykładni urzędowej (chodzi tu przede wszystkim o stanowiska PIP oraz MPiPS). 

 
Warsztaty obejmujące swoim zakresem bardzo szeroką tematykę związaną zarówno z powstawaniem jak i funkcjonowaniem Zakładowych Funduszy Socjalnych są niezwykle potrzebne, gdyż znacząco podnoszą kwalifikację wszystkich osób związanych swojej [racy zawodowej z zagadnieniem związanym z pojęciem kadr i płac.

Warsztaty oparte są na dogłębnym i niezwykle dokładnym omówieniu wszystkich zagadnień, które co jakiś czas stają się przedmiotem ważnych i dość głośnych medialnie wyroków i uchwał Sądu Najwyższego oraz wykładni urzędowej (chodzi tu przede wszystkim o stanowiska PIP oraz MPiPS).

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

Praktyczne warsztaty na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego zakładowego funduszy świadczeń socjalnych. Zapraszamy na Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

Jako że szkolenie najczęściej przybiera charakter praktycznych warsztatów, wiedza na nim zdobyta jest niezwykle prostsza w praktycznym wykorzystaniu niż jedynie ''sucha teoria'', nie poparta jakimikolwiek przykładami z życia wziętymi.

Główmy celem oraz ideą organizacji warsztatów z zakresu wiedzy odnoszącej się do Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych jest przekazanie uczestnikom przede wszystkim praktycznej wiedzy dotyczącej działalności socjalnej prowadzonej w wielu różnorodnych zakładach pracy. Uczestnicy warsztatów zostaną również zapoznani z zasadami tworzenia zakładowych regulaminów socjalnych, a także zasad wydatkowania i rozliczania świadczeń.

Szkolenie z tematyki organizacji, powstawania oraz funkcjonowania Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych skierowane jest przede wszystkim do następujących osób (co oczywiście nie oznacza, że na szkolenie nie może zapisać się każda osoba, którą ten zakres tematyczny interesuje, a zdobytą w ten sposób wiedzę ma zamiar odpowiednio spożytkować w późniejszym czasie):

  • przedstawicieli reprezentujących pracodawcę (przede wszystkim chodzi o zakres kadr i płac),
  • reprezentantów Związków Zawodowych walczących o poszanowanie i zachowanie praw pracowniczych (w każdym aspekcie życia zawodowego),
  • członków zakładowych Komisji Socjalnych,
  • specjalistów pracujących w zakładowych działach personalnych,
  • pracowników, którzy w danym przedsiębiorstwie będą odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.