Warsztaty zakładowy fundusz świadczeń socjalnych

Warsztaty obejmujące swoim zakresem bardzo szeroką tematykę związaną zarówno z powstawaniem jak i funkcjonowaniem Zakładowych Funduszy Socjalnych są niezwykle potrzebne, gdyż znacząco podnoszą kwalifikację wszystkich osób związanych swojej [racy zawodowej z zagadnieniem związanym z pojęciem kadr i płac. Warsztaty oparte są na dogłębnym i niezwykle dokładnym omówieniu wszystkich zagadnień, które co jakiś czas stają się przedmiotem ważnych i dość głośnych medialnie wyroków i uchwał Sądu Najwyższego oraz wykładni urzędowej (chodzi tu przede wszystkim o stanowiska PIP oraz MPiPS). 

   
  Warsztaty obejmujące swoim zakresem bardzo szeroką tematykę związaną zarówno z powstawaniem jak i funkcjonowaniem Zakładowych Funduszy Socjalnych są niezwykle potrzebne, gdyż znacząco podnoszą kwalifikację wszystkich osób związanych swojej [racy zawodowej z zagadnieniem związanym z pojęciem kadr i płac.

  Warsztaty oparte są na dogłębnym i niezwykle dokładnym omówieniu wszystkich zagadnień, które co jakiś czas stają się przedmiotem ważnych i dość głośnych medialnie wyroków i uchwał Sądu Najwyższego oraz wykładni urzędowej (chodzi tu przede wszystkim o stanowiska PIP oraz MPiPS).

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

  Praktyczne warsztaty na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego zakładowego funduszy świadczeń socjalnych. Zapraszamy na Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  Jako że szkolenie najczęściej przybiera charakter praktycznych warsztatów, wiedza na nim zdobyta jest niezwykle prostsza w praktycznym wykorzystaniu niż jedynie ''sucha teoria'', nie poparta jakimikolwiek przykładami z życia wziętymi.

  Główmy celem oraz ideą organizacji warsztatów z zakresu wiedzy odnoszącej się do Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych jest przekazanie uczestnikom przede wszystkim praktycznej wiedzy dotyczącej działalności socjalnej prowadzonej w wielu różnorodnych zakładach pracy. Uczestnicy warsztatów zostaną również zapoznani z zasadami tworzenia zakładowych regulaminów socjalnych, a także zasad wydatkowania i rozliczania świadczeń.

  Szkolenie z tematyki organizacji, powstawania oraz funkcjonowania Zakładowych Funduszy Świadczeń Socjalnych skierowane jest przede wszystkim do następujących osób (co oczywiście nie oznacza, że na szkolenie nie może zapisać się każda osoba, którą ten zakres tematyczny interesuje, a zdobytą w ten sposób wiedzę ma zamiar odpowiednio spożytkować w późniejszym czasie):

  • przedstawicieli reprezentujących pracodawcę (przede wszystkim chodzi o zakres kadr i płac),
  • reprezentantów Związków Zawodowych walczących o poszanowanie i zachowanie praw pracowniczych (w każdym aspekcie życia zawodowego),
  • członków zakładowych Komisji Socjalnych,
  • specjalistów pracujących w zakładowych działach personalnych,
  • pracowników, którzy w danym przedsiębiorstwie będą odpowiedzialni za sprawne funkcjonowanie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.