Zamówienia publiczne – szkolenia dla początkujących

Szkolenia z zakresu zamówień publicznych realizowane są nie tylko w zakresie przybliżenia uczestnikom wiedzy dot. konkretnych zagadnień prawnych jak elektronizacja, czy RODO. Na rynku oferowane są również szkolenia dla początkujących, w ramach których omawiane są podstawowe informacje na temat prawa zamówień publicznych.

   
  Szkolenia z zakresu zamówień publicznych realizowane są nie tylko w zakresie przybliżenia uczestnikom wiedzy dot. konkretnych zagadnień prawnych jak elektronizacja, czy RODO. Na rynku oferowane są również szkolenia dla początkujących, w ramach których omawiane są podstawowe informacje na temat prawa zamówień publicznych.

  Zamówienia publiczne szkolenia dla początkujących mogą być ciekawą ofertą dla wszystkich tych, którzy chcieliby podjąć pracę zawodową w tym sektorze gospodarki.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy na szkolenie koncentrujące się  na praktycznych konsekwencjach zmian w ustawie, które weszły w życie w 2014 i 2015 r., w szczególności z orzecznictwem dotyczącym nowelizacji: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE W 2016 ROKU

  Uczestników tego szkolenia interesują również:

  Grupę docelową opisywanych szkoleń stanowią wszelkiego rodzaju początkujący pracownicy administracji rządowej i samorządu terytorialnego pracujący w wydziałach zamówień publicznych, jak również początkujący specjaliści do spraw zamówień publicznych pracujących w innych działach administracji państwowej np. szkolnictwie, służbie zdrowia, ośrodkach pomocy społecznej, urzędach pracy i służbach mundurowych (np. Policja, Straż Graniczna, Służba Celno-Skarbowa, Straże gminne i miejskie, PSP) oraz Siłach Zbrojnych RP i Żandarmerii Wojskowej.

  W szkolenia naturalnie mogą wziąć udział wszystkie inne osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę w poruszanej podczas zajęć problematyce.

  Podczas szkolenia omawiana jest ogólna specyfika rynku zamówień publicznych, podstawy prawne zamówień publicznych od poziomu ustaw po niższe akty prawne oraz praktyczne aspekty działania w dziedzinie zamówień publicznych (realizowane poprzez wymianę doświadczeń oraz analizę studium przypadku).

  Udział w przedsięwzięciu pozwala na zdobycie przez uczestników szerokiej wiedzy teoretycznej i praktycznej z zakresu prawa zamówień publicznych, zapozna uczestników z korzyściami, szansami, wyzwaniami i zagrożeniami związanymi z pracą w dziedzinie zamówień publicznych oraz pozwolą na zbudowanie solidnych podstaw merytorycznych.

  Program szkolenia zamówienia publiczne przygotowany jest przede wszystkim z myślą o osobach początkujących, które chcą zdobyć możliwie szeroką wiedzę i umiejętności w zakresie przygotowania oraz prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych, a także dla osób które rozpoczynają pracę w tym zakresie.
   

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Zapraszamy do zapoznania sie z naszym działem: szkolenia finansowe Zobacz m.in. Sprawdź również dział z naszymi szkoleniami online.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.