Gdzie zdobywać wiedzę o prawie gospodarczym?

Nieruchomości cechują się tym, że są opłacalne (pod warunkiem, że już je posiadamy) i przynoszą ogromne zyski dla posiadacza. Nie można więc się dziwić, że grono osób stara się je wykorzystać do swoich potrzeb i inwestuje w niej spore fundusze.

   
  Nieruchomości cechują się tym, że są opłacalne (pod warunkiem, że już je posiadamy) i przynoszą ogromne zyski dla posiadacza. Nie można więc się dziwić, że grono osób stara się je wykorzystać do swoich potrzeb i inwestuje w niej spore fundusze. To właśnie te inwestycje przyczyniły się do tego, że modne stały się nieruchomości komercyjne, czyli służące do poszerzania i powiększania swojego majątku.
   
  Jeśli więc interesuje nas ten sposób zarabiania, musimy przygotować się na to, że samo kupno nieruchomości nie jest problemem, lecz ich zarządzanie sprawia najwięcej kłopotów. Jak więc prawidłowo zarządzać nieruchomościami, tak by móc bez przeszkód na nich zarabiać. Podstawą jest przygotowanie i odpowiednia wiedza, naprzeciw czemu wychodzą specjalne szkolenia.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

  Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

  Nie ma co ukrywać, że zakres zarządzania sam w sobie jest bardzo obszerny przez co jest niemożliwym nauczenie się go w ciągu kilku dni. Dlatego w pierwszej kolejności dobrze by było zapoznać się z gruntowną, podstawową wiedzą na ten temat (np. w postaci studiów, czy odpowiedniej szkoły policealnej).

  Następnie gdy już posiądziemy tą podstawową wiedzę, możemy rozpocząć poszukiwanie kursów z zagadnień, które nas najbardziej interesują. Z reguły trwają one do kilku dni i wiążą się z opłatami do około tysiąca złotych za osobę, jednakże są one bardzo dobrze postrzegane w przypadku, gdy będziemy starali się o zdobycie zawodu związanego z tą tematyką (związane jest to z otrzymaniem odpowiedniego certyfikatu, po zakończeniu kursu.)

  Jak najbardziej dostępne na rynku są szkolenia dla zarządców nieruchomości, które przygotowują nas zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej do zarządzania.
   
  Po pierwsze należy wyróżnić tu kilka aspektów, w tym to, ze gospodarka nieruchomościami wiąże się też z zarządzaniem zasobami ludzkimi, przez co musimy być zdolni do prowadzenia działań menadżerskich (być liderami zespołu). Ponadto bardzo często będziemy podejmować decyzje związane z finansami i aspektami prawnymi naszych lokali.

  W tym przypadku warto zastanowić się nad współpraca z biurem rachunkowym, jak i kancelaria adwokacką, która pomoże nam nie wpaść tarapaty (mowa tu głównie o sytuacjach, w których będziemy nasze lokale podnajmować innym podmiotom).

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.