Gdzie zdobywać wiedzę o prawie gospodarczym?

Nieruchomości cechują się tym, że są opłacalne (pod warunkiem, że już je posiadamy) i przynoszą ogromne zyski dla posiadacza. Nie można więc się dziwić, że grono osób stara się je wykorzystać do swoich potrzeb i inwestuje w niej spore fundusze.

 
Nieruchomości cechują się tym, że są opłacalne (pod warunkiem, że już je posiadamy) i przynoszą ogromne zyski dla posiadacza. Nie można więc się dziwić, że grono osób stara się je wykorzystać do swoich potrzeb i inwestuje w niej spore fundusze. To właśnie te inwestycje przyczyniły się do tego, że modne stały się nieruchomości komercyjne, czyli służące do poszerzania i powiększania swojego majątku.
 
Jeśli więc interesuje nas ten sposób zarabiania, musimy przygotować się na to, że samo kupno nieruchomości nie jest problemem, lecz ich zarządzanie sprawia najwięcej kłopotów. Jak więc prawidłowo zarządzać nieruchomościami, tak by móc bez przeszkód na nich zarabiać. Podstawą jest przygotowanie i odpowiednia wiedza, naprzeciw czemu wychodzą specjalne szkolenia.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Całokształt przepisów związanych z najmem i zarządzaniem nieruchomościami zawarty w szkoleniu manager ds.najmu i zarządzania nieruchomościami. Serdecznie zapraszamy.

Uczestników tego szkolenia interesują się  również:

Nie ma co ukrywać, że zakres zarządzania sam w sobie jest bardzo obszerny przez co jest niemożliwym nauczenie się go w ciągu kilku dni. Dlatego w pierwszej kolejności dobrze by było zapoznać się z gruntowną, podstawową wiedzą na ten temat (np. w postaci studiów, czy odpowiedniej szkoły policealnej).

Następnie gdy już posiądziemy tą podstawową wiedzę, możemy rozpocząć poszukiwanie kursów z zagadnień, które nas najbardziej interesują. Z reguły trwają one do kilku dni i wiążą się z opłatami do około tysiąca złotych za osobę, jednakże są one bardzo dobrze postrzegane w przypadku, gdy będziemy starali się o zdobycie zawodu związanego z tą tematyką (związane jest to z otrzymaniem odpowiedniego certyfikatu, po zakończeniu kursu.)

Jak najbardziej dostępne na rynku są szkolenia dla zarządców nieruchomości, które przygotowują nas zarówno od strony praktycznej, jak i teoretycznej do zarządzania.
 
Po pierwsze należy wyróżnić tu kilka aspektów, w tym to, ze gospodarka nieruchomościami wiąże się też z zarządzaniem zasobami ludzkimi, przez co musimy być zdolni do prowadzenia działań menadżerskich (być liderami zespołu). Ponadto bardzo często będziemy podejmować decyzje związane z finansami i aspektami prawnymi naszych lokali.

W tym przypadku warto zastanowić się nad współpraca z biurem rachunkowym, jak i kancelaria adwokacką, która pomoże nam nie wpaść tarapaty (mowa tu głównie o sytuacjach, w których będziemy nasze lokale podnajmować innym podmiotom).

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.