Czym jest fundusz socjalny?

Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych skierowane są przede wszystkim do:


  Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych skierowane są przede wszystkim do:
  • pracowników Urzędów Miast i Gmin,
  • pracowników Urzędów Miast i Gmin,
  • pracowników Starostw Powiatowych,
  • pracowników Urzędów Marszałkowskich,
  • pracowników Urzędów Wojewódzkich,
  • pracowników Inspektoratów Wojewódzkich,
  • pracowników Lasów Państwowych,
  • pracowników szkół podstawowych,
  • pracowników szkół ponadgimznaznalnych
  • pracowników wszystkich jednostek ściśle związanych z administracją publiczną.

  Uczestnictwo w szkoleniach z zasad zarządzania i kontroli Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych daje przede wszystkim dwie najważniejsze korzyści. Pierwszą z nich jest zapoznanie się dość dokładne ze wszystkimi zagadnieniami związanymi z praktycznym zastosowaniem w jednostkach administracji publicznej wszystkich (bardzo często dość złożonych) przepisów o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  ZAKŁADOWY FUNDUSZ ŚWIADCZEŃ SOCJALNYCH

  Praktyczne warsztaty na temat aktualnego stanu prawnego dotyczącego zakładowego funduszy świadczeń socjalnych. Zapraszamy na Szkolenia z zarządzania Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

  Uczestnicy tego szkolenia interesują się również:

  Druga korzyścią płynącą z udziału w tego rodzaju szkoleniu jest zapoznanie uczestników szkolenia z bardzo konkretnymi przypadkami ( wziętymi wprost z doświadczenia wielu będących już dość długo na rynku przedsiębiorstw i instytucji publicznej administracji).

  Szkolenia bardzo często obejmują dość szeroki zakres tematyczny. Znaleźć w nim można przede wszystkim następujące tematy.
  • Zasady tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. W tym bloku tematycznym uczestnicy szkolenia przede wszystkim zapoznani zostają z zasadami związanymi z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych, źródłami prawnymi regulującymi te kwestię, regulaminem oraz najczęstszymi błędami wynikającymi z konstruowania regulaminu ZFŚS.

  • Zasady racjonalnego gospodarowania kapitałem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. To jeden z najszerszych bloków tematycznych szkolenia, który obejmuje między innymi ustawowy zakres działalności socjalnej, definicję kryteriów socjalnych, korekty odpisu z ZFŚS, zasady funkcjonowania socjalnych komisji, udzielanie pożyczek na cele mieszkaniowe czy preliminarz wydatków z ZFŚS.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Jak zapewne każdy doskonale się orientuje, w tym roku pojawiła się w ustawodawstwie bardzo ważna nowelizacja ustawy o odpadach. Co dokładniej się z nią wiąże? Jakie obowiązki spadną teraz na przedsiębiorców i na firmy? O tym wszystkim powiemy pokrótce poniżej…
  Ochrona środowiska to rzecz zdecydowanie bardzo istotna dla każdej firmy i to naprawdę z wielu powodów. Jak dokładniej wyglądają takie powody? Jak firmy mogą chronić środowisko?
  Ustawa o odpadach jest dość istotną ustawą dla każdej firmy. Kiedy dokładnie nowe przepisy wejdą w życie? Od kiedy ich przestrzeganie będzie już normalnie egzekwowane? Z czym trzeba się tutaj na pewno liczyć?
  Ustawa o ochronie środowiska obowiązuje każdego z nas – bez wyjątku. Warto podkreślić, że określona jest w niej także dokładnie kwestia wycinki drzew. Czy taka wycinka drzew musi być gdziekolwiek zgłaszana? Jak to w zasadzie dokładniej wygląda? Czy z prywatnej posesji można wyciąć cokolwiek?
  Prawo wodne to dość skomplikowane prawo w ustawodawstwie polskim. Na czym dokładniej ono polega? Kogo w zasadzie obowiązuje? Jak wygląda egzekwowanie prawa wodnego? Na te pytania odpowiemy pokrótce poniżej.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.