Jak zarządzać czasem? Szkolenie.

Choć nie każdy zdaje sobie z tego w pełni sprawę, to zarządzanie swoim czasem w pracy jest niezwykle ważną i cenną umiejętnością. Specjaliści twierdzą nawet, że każdy pracownik powinien umieć zarządzać sobą w czasie i efektywnie wykonywać powierzane zadania.
zdjęcie - Jak zarządzać czasem? Szkolenie.

 

Choć nie każdy zdaje sobie z tego w pełni sprawę, to zarządzanie swoim czasem w pracy jest niezwykle ważną i cenną umiejętnością. Specjaliści twierdzą nawet, że każdy pracownik powinien umieć zarządzać sobą w czasie i efektywnie wykonywać powierzane zadania.
 
Coraz więcej firm opiera swój system zarządzania na powierzaniu pewnych zadań, projektów czy obowiązków pracownikom. Pracownik z kolei musi zrobić wszystko, aby każde z powierzonych zadań zostało zrealizowane w możliwie jak najlepszy sposób, a także zakończone na bardzo konkretny, wyznaczony czas.
 
Niestety, zadanie to nie jest wcale łatwe i wielu pracowników miewa z tym problemy zwłaszcza wtedy, kiedy zadań jest więcej niż jedno. Szkolenie zarządzanie czasem pozwala na zapoznanie pracownika z podstawowymi zasadami, jakimi należy kierować się podczas próby zarządzania własnym czasem.

ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

Skutecznie zarządź swoim czasem. Oferujemy szkolenie z zarządzania czasem podczas którego m. in.: dowiesz się jak planować i określać cele, jakie są bariery osobiste w zarządzaniu sobą w czasie, oraz jak je przezwyciężyć, poznasz techniki, które są pomocne w zarządzaniu czasem.Zajrzyj również tutaj: szkolenia po angielsku, szkolenia dla firm Warszawa.

Podczas szkolenia, pracownik zdobywa kompletną wiedzę na temat planowania swoich zadań, które mają na celu realizację powierzonego celu. Ponadto, pracownik ma szansę dowiedzieć się, w jaki sposób dzielić zaplanowane działania na bardziej i mniej ważne.

Dzięki temu może określić, jakie czynności są niecierpiące zwłoki, a które czynności mogą zostać odłożone na później. Szkolenie to daje też wiedzę na temat tego, w jaki sposób dzielić obowiązki dla siebie i współpracowników, aby jeszcze skuteczniej wypełniać powierzane zadania, realizować cele i zawsze dopilnować wyznaczanych terminów. Podczas szkolenia, uczestnicy dowiedzą się również, które działania można uznać za zupełnie zbędne w osiąganiu celu, a z jakich nie powinno się rezygnować.

Przedstawiane są również różne metody mobilizowania siebie i innych do pracy, sposoby motywowania siebie i współpracowników, a także propozycje radzenia sobie ze szczególnie trudnymi zadaniami, których wolelibyśmy uniknąć. Dzięki takim szkoleniom, każdy pracownik może nauczyć się tej trudnej sztuki, jaką bez wątpienia jest zarządzanie czasem i efektywne działania przy realizacji zadań, celów czy projektów.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

Zapraszamy do naszej

gamma Wiki +

Znajdziesz tam:
  • 800 pigułek wiedzy
  • 40 filmów edukacyjnych
  • ~14h nagrań raportów w wersji audiobook i wiele więcej.
Raporty HR
Raporty HR

Okręty flagowe naszej strefy wiedzy w wersji audio.

Video
Video

Szereg koncepcji, narzędzi i idei w wersji video.

Audio
Audio

Audiopigułki wiedzy w drodze do pracy czy w – trakcie spaceru.

Artykuły
Artykuły

Do przeczytania w lub do pobrania w formacie pdf.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Zadzwoń do nas:

tel.: 505 273 550,

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza

Kontakt
biuro@projektgamma.pl
tel.: 505 273 550


ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108


Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.