Jak zarządzać swoim czasem – szkolenie

Samodyscyplina to bardzo pożądana cecha. Wiąże się z umiejętnością planowania i zarządzania własnym czasem pracy. Wszystko to przyczynia się do własnej skuteczności. Do czasu trzeba się dostosować, a sposób, w jaki to robimy, odbija się na naszej efektywności, satysfakcji z pracy jak i samopoczuciu. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób możemy nim lepiej zarządzać. W tym celu idealnie sprawdzi się szkolenie z zarządzania czasem.

   
  Samodyscyplina to bardzo pożądana cecha. Wiąże się z umiejętnością planowania i zarządzania własnym czasem pracy. Wszystko to przyczynia się do własnej skuteczności. Do czasu trzeba się dostosować, a sposób, w jaki to robimy, odbija się na naszej efektywności, satysfakcji z pracy jak i samopoczuciu. Warto więc dowiedzieć się, w jaki sposób możemy nim lepiej zarządzać. W tym celu idealnie sprawdzi się szkolenie z zarządzania czasem.

  Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

  Specjaliści, menedżerowie - osoby te muszą posiadać umiejętność planowania i zarządzania własnym czasem. Szkolenie pozwala nam nauczyć się, jak zarządzać sobą w czasie. Jest to w końcu nasz osobisty kapitał, z którego musimy odpowiednio korzystać. W dodatku lepsza organizacja czasu niesie ze sobą same atuty - zyskujemy go więcej i jesteśmy w stanie podzielić go tak, aby mieć czas zarówno na sferę prywatną, jak i zawodową bez obciążania którejkolwiek z nich.

  ZOBACZ NASZE SZKOLENIA:

  Czy chciałbyś żeby twoi pracownicy byli kreatywni, mieli zadaniowe podejście do problemów,  oraz byli rozwiązaniem dla wyzwań przed którymi stoi twoja firma? Zobacz: szkolenie kreatywność, szkolenie zarządzanie czasem, szkolenia z rozwoju osobistego.

  Bardzo ważnym aspektem jest tutaj pozytywne myślenie. Tylko dzięki niemu będziemy w stanie wypracować w sobie jakąkolwiek zmianę. Mechanizmy te wpływają na nasz emocjonalny stan, ten z kolei przyczynia się do jakości naszej pracy. Zyskujemy lepszą motywację i o wiele szybciej realizujemy postawione sobie cele. Szkolenie pozwoli nam zrozumieć, co kryje się za tym, że pewne cele realizujemy chętnie i szybko, a inne nie.

  Program szkolenia z zarządzania czasem

  Celem szkolenia jest pokazanie uczestnikom, że pozytywne myślenie jak i odpowiednia postawa sprzyja realizacji własnych celów w sposób efektywny. Ponadto uczestnicy szkolenia uczą się samomotywacji i samodyscypliny - pożądanych cech w walce o swój własny czas. Wyznaczanie sobie celów i realizowanie jej to klucz do organizacji dnia, zarówno w przypadku tych długo jak i krótkoterminowych.

  Cel musi być przede wszystkim dobrze sformułowany i podbudowany naszą motywacją, jaka jest w nim ukryta. Uczestnicy szkolenia zrozumieją, jak ważne jest ich prawidłowe formułowanie i w jak wielkim stopniu wpływa to na organizację naszego czasu.

  ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

  z tej strefy wiedzy

  Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
  AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
  Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
  Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
  Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

  strefy wiedzy

  WikiGamma
  WikiGamma

  Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

  Gamma Q&A
  Gamma Q&A

  Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

  Artykuły eksperckie
  Artykuły eksperckie

  Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

  Video
  Video

  WikiGamma w formacie video.

  Recenzje książek
  Recenzje, Stanowiska pracy

  Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

  Artykuły
  Artykuły, Artykuły cd., Prawo

  Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

  Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

  Telefon
  Zadzwoń do nas:

  tel.:505 273 550,

  Miejsce

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa

  Mapa
  Znajdź nas na mapie

  Zobacz mapę

  lub użyj formularza
  kontakt

  ul. Farysa 64
  01-971 Warszawa
  NIP: 113-26-90-108

  firma szkoleniowa

  Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
  © Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
  Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.