Co wpływa na nasze samopoczucie w pracy?

Każdemu z nas zależy na tym, aby czuć się dobrze w miejscu pracy. Nie ulega jednak wątpliwości, że dobre samopoczucie w miejscu pracy nie jest nam dane raz na zawsze. Jeżeli zależy nam na nim, musimy odpowiednio je pielęgnować.

zdjęcie - (the_title())


Co wpływa na nasze samopoczucie w pracy?

Każdemu z nas zależy na tym, aby czuć się dobrze w miejscu pracy. Nie ulega jednak wątpliwości, że dobre samopoczucie w miejscu pracy nie jest nam dane raz na zawsze.

Jeżeli zależy nam na nim, musimy odpowiednio je pielęgnować. Na dobre jak i na złe samopoczucie w miejscu pracy wpływ mają rozmaite czynniki. Wśród czynników, które mają wpływ na nasze negatywne samopoczucie w naszym miejscu pracy wyróżnić należy: brak perspektyw rozwojowych, konflikty z przełożonymi oraz z naszymi współpracownikami, niskie wynagrodzenie, nadgodziny.

Nie da się ukryć, że wśród pozytywnych stanów, które wywołują w nas pozytywne emocje należy wymienić: awans, pozytywne i miłe relacje z otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym firmy oraz wysokie, atrakcyjne wynagrodzenie z premiami. Nie da się jednak ukryć, że negatywne emocje potrafią bardzo skutecznie zawirować w naszym życiu zawodowym i sprawić, że przez bardzo długi czas nie dostaniemy awansu.

Aby im zapobiegać oraz minimalizować ich szkodliwy wpływ na nasze życie należy brać udział w licznych szkoleniach oraz kursach, takich jak: zarządzanie emocjami szkolenie oraz szkolenie jak radzić sobie ze stresem. Nie da się ukryć, że każdemu z nas może zdarzyć się gorszy dzień w miejscu pracy.

Z całą jednak pewnością radzenie sobie ze stresem i negatywnymi emocjami w miejscu pracy jest kompetencją niesamowicie przydatną. Dobrze będzie, jeżeli wyżej wspomniane szkolenia będą organizowane regularnie oraz systematycznie. Dzięki temu istnieją spore szanse na to, że szkolenia odniosą pożądany skutek w postaci zdobycia poterzbnej wiedzy przez uczestników szkoleń.

Należy nadmienić, że szkolenia powinny zostać poprowadzone przez wysoce doświadczoną oraz odpowiednio wykwalifikowaną firmę szkoleniową. Nie da się ukryć, że największy wybór ciekawych ofert szkoleniowych będziemy mieli w dużych miastach, takich jak na przykład Wrocław. Warszawa, Kraków czy Poznań. W każdej części Polski znajdziemy miasto, w którym znajdziemy duże ilości interesujących ofert szkoleniowych.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

ZOBACZ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

powiązane z tematem artykułu

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.