Czy szkolenia pomogą nam nauczyć się agile?

XXI wiek to czas szkoleń. Dzisiaj w zasadzie oczywiście spora część osób, także działających w biznesie, idzie na studia i jak najbardziej jest to potrzebne. Studia dają nam szeroką wiedzę teoretyczną oraz przede wszystkim różnego rodzaju umiejętności i kompetencje społeczne.

Gamma - Czy szkolenia pomogą nam nauczyć się agile?


Czy szkolenia pomogą nam nauczyć się agile?

XXI wiek to czas szkoleń. Dzisiaj w zasadzie oczywiście spora część osób, także działających w biznesie, idzie na studia i jak najbardziej jest to potrzebne. Studia dają nam szeroką wiedzę teoretyczną oraz przede wszystkim różnego rodzaju umiejętności i kompetencje społeczne.

Tak naprawdę później dość łatwo jest zauważyć, kto ukończył studia, kto zaś nie. Zasadniczo jednak także istotne są szkolenia, szczególnie zaś te odnoszące się do agile.

Szkolenia agile

Ale zaraz w czym pomogą nam takie kursy jak agile project management szkolenie, szkolenia menedżerskie Wrocław? Przede wszystkim trzeba mieć tutaj na uwadze to, że agile tak naprawdę narodziło się w zasadzie całkiem niedawno.

W związku z tym jeśli wchodzi ono do programu studiów, to tylko jako ciekawostka. Nam zaś w firmie zależy na naprawdę dogłębnym poznaniu tego zagadnienia. Warto jeszcze zwrócić uwagę na to, że agile to nie jest po prostu coś, o czym możemy przeczytać, poznać definicje i będzie w porządku. Agile bowiem jako system zarządzania posiada różne metodyki. Te metodyki dalej posiadają różne swoje zespoły, role...

Przykładowo scrum ma cały scrum zespół, w którym pojawia się product owner, scrum developer oraz scrum master. Zdecydowanie role te ochodza od pewnych konwenansów i tylko i wyłącznie czytając o nich, niestety za dużo na ten temat się nie dowiemy. Dlatego też stanowczo warto inwestować w poszczególne szkolenia scrum.

Ważne jest jednak to, aby agile project management szkolenie, na które sami się wybieramy albo też kierujemy swoich pracowników, naprawdę miał dobre recenzje i opinie. Chodzi bowiem w dużej mierze o to, aby naprawdę dobrze przeszkolić pracowników, a nie po prostu wydać pieniądze.

Prelegenci powinni zatem znać się na tym, o czym mówić oraz umieć to przekazać w formie praktycznej. Warto właśnie zainwestować w szkolenia agile pm foundation, ponieważ zakończone są one także certyfikatem poświadczającym zdobyte umiejętności. Poza tym prowadzone są na naprawdę bardzo dobrym poziomie i cechuje je wysoka jakość.

ZOBACZ OSTATNIE ARTYKUŁY

z tej strefy wiedzy

Project management (czyli zarządzanie projektami) to szereg czynności mających na celu zrealizowanie wszystkich związanych z danym projektem założeń. Zajmują się nim osoby wchodzące w skład specjalnych zespołów projektowych, a ich praca stanowi podstawę działalności wielu przedsiębiorstw.
AGILE to coraz popularniejsze w każdej większej (i mniejszej) firmie pojęcie związane z realizacją projektów biznesowych. Z pewnością każda osoba zatrudniona w takim miejscu choć raz się z nim spotkała.
Nawet zespół złożony z doskonale wykształconych i kompetentnych pracowników nie będzie w stanie sprawnie realizować swoich zadań, jeśli zabraknie w nim odpowiedniego kierownictwa. Zawsze niezbędna jest osoba nadzorująca wszystkie czynności wykonywane przez pracowników.
Aby proces produkcyjny w zakładzie przemysłowym mógł przebiegać sprawnie, potrzebna jest przynajmniej jedna kompetentna osoba kontrolująca prawidłowe wykonywanie wszystkich prac. Zadanie to spoczywa na barkach mistrza zakładu produkcyjnego.
Profesjonalny zakład przemysłowy przypomina żywy organizm. Cały proces produkcji składa się z wielu etapów, które z kolei powiązane są z konkretnymi częściami zakładu oraz maszynami. Jeśli na którymkolwiek z tym etapów pojawią się opóźnienia lub błędy, zawsze ucierpi na tym cały proces.

strefy wiedzy

WikiGamma
WikiGamma

Autorskie raporty, wartościowy know-how, pigułki wiedzy.

Gamma Q&A
Gamma Q&A

Odpowiedzi na często pojawiające się pytania z obszaru HR.

Artykuły eksperckie
Artykuły eksperckie

Artykuły związane ze szkoleniami eksperckimi.

Video
Video

WikiGamma w formacie video.

Recenzje książek
Recenzje, Stanowiska pracy

Recenzje książek, lista najpopularniejszych zawodów.

Artykuły
Artykuły, Artykuły cd., Prawo

Standardowe informacje z obszaru szkoleń.

Daj nam poznać TWOJE POTRZEBY

Telefon
Zadzwoń do nas:

tel.:505 273 550,

Miejsce

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa

Mapa
Znajdź nas na mapie

Zobacz mapę

lub użyj formularza
kontakt

ul. Farysa 64
01-971 Warszawa
NIP: 113-26-90-108

firma szkoleniowa

Strona należy do grupy Gamma realizującej szkolenia eksperckie, sprzedażowe, managerskie, farmaceutyczne oraz team building dla firm. Firma szkoleniowa 2021 roku.
© Konsorcjum Szkoleniowo-Doradcze Gamma spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Wszelkie prawa zastrzeżone. Szkolenia dla firm i administracji.